Перейти до вмісту

6 липня відбулась презентація грантових можливостей Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для розвитку бізнесу

6 липня відбулась презентація грантових можливостей Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для розвитку бізнесу. Захід проходив у приміщенні Запорізької торгово-промислової палати, а також був доступний онлайн.

 У презентації взяли участь представники місцевого бізнесу, органів влади, бізнес-асоціацій Запоріжжя, загалом – понад 70 учасників.

 ✔️ Обговорювали актуальні виклики і потреби бізнесу у прифронтовому Запоріжжі, презент     ували грантові можливості для малого та середнього бізнесу.      Учасники також ділилися своїм досвідом співпраці з Програмою, дізнавались деталі та умови участі.

Під час вітального слова до учасників звернулась Олеся Залуська, керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Вона зазначила, що Програма працює в Україні вже 5 років. Це можливості, які покликані принести максимальну користь українському бізнесу, який продовжує працювати сьогодні у надважких умовах.

Також особливе значення Програми для підтримки економіки, бізнес-середовища  у своїх виступах відзначили:

📍 Андрій П’ятницький, заступник міського голови м. Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів влади

●             Максим Кучеренко, начальник управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг та внутрішньої торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької ОДА

●             Олександр Головко, президент ЗОСПП(р) “Потенціал”

●             Андрій Куц, віцепрезидент Запорізької ТПП

 Під час першої інформаційної сесії Арсеній Положій, радник з питань регіональної конкурентоспроможності Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» презентував актуальні грантові можливості Програми для різних секторів економіки.

Програми USAID Кирило Красносельский, директор ТОВ «Тріада-Зварювання» поділився досвідом співпраці з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Завдяки підтримці реалізовано проєкт 3-D друку з металу – новий виробничий напрям в Україні.[1] 

✔  Друга інформаційна сесія розпочалась з презентації проєкту з фіксації та оцінки збитків для малих та середніх підприємств Запорізької області. Цей проєкт був розпочатий Запорізькою торгово-промисловою палатою у червні за підтримки Програми USAID.

З деталями та основними можливостями ініціативи для бізнесу ознайомив Дмитро Антонюк, віцепрезидент Запорізької ТПП.

📍 Сергій Кубах, керівник напряму земельної реформи Програми USAID Агро  розповів про актуальні інструменти Програми для аграріїв.

📝 Після презентацій відбулася коротка сесія питань та відповідей. Якщо вас цікавить більше інформації про захід, ви можете переглянути запис трансляції за посиланням:


Представник Програми?