Перейти до вмісту

КП «НВК «Іскра»

Контактні телефони

Адреса

69071, вул. Магістральна 84, м.Запоріжжя, Україна

Сайт компанії

https://iskra.zp.ua/

Казенне підприємство «Науково-Виробничий Комплекс «Іскра» – провідний розробник і виробник наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України.
Сьогодні КП «НВК «Іскра» – це конструкторське бюро і електромашинобудівний завод, об’єднані єдиною маркою «Іскра».
Успіх підприємства обумовлений високим науковим потенціалом розробників і багатим досвідом виробництва, застосуванням передових технологій в поєднанні з відпрацьованою системою якості і надійності продукції, повним комплексом гарантійних і сервісних послуг виробленої техніки.
З маркою «Іскра» вироблено більше шести тисяч високоефективних, надійних і простих в експлуатації радіолокаційних станцій, які отримали заслужене визнання фахівців більш ніж в 50 країнах світу.
Налагоджена система сервісного обслуговування і постачання запасних частин, навчання фахівців замовника, проведення модернізації і технічний супровід поставлених РЛС дозволяють підтримувати техніку в постійній готовності.
КП «НВК «Іскра» є активним учасником військово-технічного співробітництва України з іншими державами, що дозволило підприємству отримати безцінний досвід в здійсненні діяльності на світовому ринку, підвищити зовнішню конкурентоспроможність підприємства.
Підприємство продовжує створювати і серійно випускати радіолокатори світового рівня. “Іскра” інвестує в розробку і створення нової техніки, вкладаючи тим самим кошти в майбутнє.
КП «НВК «Іскра» рада партнерам і запрошує до тривалого взаємовигідного співробітництва.