Перейти до вмісту

ПАТ “Плутон”

Контактні телефони

Адреса

вул. Новобудов, 5, м.Запоріжжя, Україна

Сайт компанії

https://pluton.ua/contacts

Компанія «Плутон» займає провідні позиції у виробництві електротехнічного устаткування та активно охоплює міжнародний ринок. Поєднуючи інновації та традиційну високу якість продукції, ми прагнемо надати нашим клієнтам лише кращі рішення.

Проєктування та виготовлення силового та розподільчого обладнання, обладнання для тягових підстанцій міського електротранспорту та метрополітену, систем автоматики та автоматизації виробництва.

Досвід впродовж понад два десятки років, співпраця з лідерами галузей та власні дослідження гарантують індивідуальні рішення для кожного проєкту.

Напрямки діяльності

Надійне та ефективне устаткування для транспортної, промислової та енергетичної галузей

Міжнародний обмін досвідом

Ми прагнемо завжди пропонувати тільки найкращі рішення, що найбільш повно відповідають вимогам Замовника. Участь у галузевих асоціаціях та найбільших міжнародних виставках для нас не формальність, а запорука успішного діалогу, взаєморозуміння з Клієнтами, та впровадження інновацій в реалізованих проектах.

«Плутон» є членом найбільших міжнародних організацій, серед яких — Міжнародна асоціація «Метро», що об’єднує метрополітени та найбільші транспортні підприємства країн СНД, а також корпорація «Укрелектротранс».