Перейти до вмісту

ПКВП “Майстер-А”

Контактні телефони

Адреса

вул. Незалежної України, буд. 78, оф. 2, м. Запоріжжя, 69035, Україна

Сайт компанії

https://master-a.com.ua

Приватне комерційно – виробниче підприємство “Майстер-А” вже більше 14 років працює на ринку кабельно-провідникової та електротехнічної продукції. Наша компанія має можливість поставляти кабельно-провідникову продукцію безпосередньо з таких заводів-виготовлювачів, як: Одесс- кабель, Південкабель, Азовкабель, Беларускабель, Камкабель. Ми є офіційним представником на Україні відомих компаній АСКО та АВВ.

Вся продукція сертифікована і виконана не по ТУ, а по ГОСТу.

Завжди в наявності на складах близько 10 тисяч найменувань товарів.
Площа критих складів 4 тисячі кв. м.
Виробнича дільниця по ремонту електрообладнання.
Установка по  вакуумування.
Установка по сушінню та регенерації трансформаторного масла.
8 магазинів в межах міста Запоріжжя та 1 магазин в місті Мелітополь.
У штаті підприємства більше 100 співробітників.

“Майстер-А” має статус офіційного дилера, дистриб’ютора і представника провідних світових компаній-виробників кабельно-провідникової та електротехнічної продукції. Підприємство підтримує довгострокові партнерські відносини з провідними світовими та українськими виробниками.

У їх числі АВВ, Polo, Elektro-plast, Osram, Philips, Moeller, Sсhnеidег, ІЕК, АСКО, RAYСНЕМ, ЗМ, ДКС, Borsan і інші не менш відомі фірми.

Нашою відмінною рисою є постійна наявність широкого асортименту кабельно-провідникової продукції та електротехнічних виробів на складі р. в Запоріжжі. У каталог інтернет-магазину  поміщені позиції продукції на поточний момент. Ми готові опрацювати  Вашу заявку, розглянути умови контракту і запропонувати досить помірні ціни, виготовити або замовити ті позиції, які відсутні у каталозі і, згідно Вашого графіка поставки, доставити продукцію на Ваш об’єкт.

Для оптових і постійних покупців передбачені гнучкі системи знижок. Постійним клієнтам продукція може бути відпущена з відстрочкою платежу.