Перейти до вмісту

ПП “Меблі-Нова”

Контактні телефони

Адреса

вул. Інтеркультурна, 32, Мелітополь, Україна

Сайт компанії

https://tmmeblinova.com.ua/addresse

З 2000 року ТМ «Меблі-Нова» пропонує Вам краще, що є на меблевому ринку України. З кожним роком, ми підвищуємо свій професійний рівень для втілення кожної мрії в реальність. За цей час ми збудували міцні взаємини з найбільшими виробниками меблів і стали їх офіційними представниками.
Вивчаючи попит наших клієнтів, ТМ «Меблі-Нова» постійно оновлює і вдосконалює свій асортимент. Ми готові запропонувати Вам більше 100000 моделей меблів різних стилів і напрямків. Це естетична, якісна, функціональна меблі, яка дозволить створити затишок і тепло Вашого будинку. Різноманітні меблеві рішення, дозволяють виконати проекти будь-якого ступеня складності і стилістики, як для Вашого будинку або офісу, так і готелів або баз відпочинку.
Щорічно постійними клієнтами ТМ «Меблі-Нова» стають пансіонати, санаторії, дитячі табори і бази відпочинку Азовського і Чорноморського узбережжя, готелі, приватні готелі і хостели, ресторани і кафе, підприємства побуту і сфери послуг, офіси відомих компаній.
Консультанти ТМ «Меблі-Нова» – професіонали своєї справи. Вони стануть надійними помічниками для Вас на будь-якому етапі замовлення. Наші фахівці допоможуть у вирішенні специфічних, нестандартних завдань, запропонують кілька варіантів меблевої обстановки, як серійного, так і індивідуального виробництва.
ТМ «Меблі-Нова» надає 12-місячну гарантію на всі меблі, придбану в нашій компанії. Якщо виробник дає гарантію на свій товар на термін більше, ніж один рік, то ми надаємо гарантію на термін, зазначений виробником.
Наш сервісний центр надає послуги з післягарантійного ремонту меблевої продукції компанії та інших фірм.
ТМ «Меблі-Нова» – це надійна і якісна меблі.
ТМ «Меблі-Нова» – це завжди вигідна ціна.
ТМ «Меблі-Нова» -це високий рівень професіоналізму.
ТМ «Меблі-Нова» – це швидке і якісне обслуговування (доставка товару, збірка, установка).

Ми горді тим, що наші клієнти нам довіряють.
Меблі-Нова – купуй найкраще, купуй вигідно !!!