Перейти до вмісту

ПП Петракова О.В. ТМ «Добра Хата»

Контактні телефони

Адреса

вул. Рекордна, буд. 20А, м. Запоріжжя, 69037, Україна

Сайт компанії

https://dobrakhata.ua
Компанія «Добра Хата» з 1993 року пропонує продукцію бакалійної групи за оптовими та дрібнооптовими цінами. Згідно сучасної класифікації бакалією називають продукти харчування з подовженим терміном зберігання: крупи (гречка, рис, манка, кускус, сочевиця, булгур та інші), макарони, борошно, сіль, цукор, соняшникова олія, оцет, спеції (гвоздика, куркума, перець, імбир, кардамон та інші), кава, чай, какао, консервація, соуси (гірчиця, кетчуп та інші), дріжджі, консерви та багато іншого.

На сьогоднішній день наш інтернет-магазин пропонує роздрібному покупцеві доставку продуктів додому, що в значній мірі зекономить гроші та час. Навіть базові ціни на продукти харчування у нас нижчі, ніж в більшості супермаркетів за акціями та зі знижками. Особливість бакалії — її довготермінове зберігання без холодильнику та повсякденне вживання — дає можливість вправній господині скоротити витрати, закупивши продукти один-два рази на місяць та скориставшись безкоштовною доставкою при певній сумі разового замовлення.

Дрібнооптовим та оптовим клієнтам після реєстрації в нашому інтернет-магазині доступні мінімальні ціни та дуже проста процедура замовлення в один клік. Ви отримуєте зручний сервіс на свій смартфон, планшет або комп’ютер, а також постійний онлайн-доступ до всіх документів та інформації про платіжний баланс. В кабінеті клієнта ваше замовлення буде автоматично перераховано за вашою персональною знижкою. Не бажаєте витрачати час та гроші на дзвінки з мобільного телефону на багатоканальні міські телефони — зв’яжіться з нами через миттєві повідомлення на сайті. А привітні оператори швидко допоможуть з усіма виникаючими питаннями.