Перейти до вмісту

 ПрАТ “Укрграфiт”

Контактні телефони

Адреса

вул. Північне шосе, 20 69600, м. Запоріжжя, Україна

Сайт компанії

http://www.ukrgrafit.com.ua/

Сьогодні продукція  ПрАТ “Укрграфiт” широко використовується на металургійних підприємствах України, СНД, країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Катодні блоки  ПрАТ “Укрграфiт” визнані кращими на всіх підприємствах алюмінієвої промисловості СНД і складають серйозну конкуренцію на світовому ринку лідерам у виробництві цього виду продукції. Графiтованi електроди виробництва ПрАТ “Укрграфiт” широко відомі в СНД і конкурентноздатні на світовому ринку.  ПрАТ “Український графіт” є єдиним постачальником у СНД графітованих блоків і анодів із просоченням неорганічними компаундами для магнієвої промисловості і у цей час виходить з цією продукцією на світовий ринок.

Завдяки вигідному географічному положенню, підприємство має можливість відвантаження експортної продукції залізничним, автомобільним, річковим і морським транспортом. На підприємстві використовуються сучасні й ефективні види упакувань, що забезпечують товарний вид продукції і її схоронність при транспортуванні усіма видами транспорту.

Продукція підприємства в 1999 р. була відзначена почесним знаком “Вища проба”, за підсумками всеукраїнського рейтингу 2000 р.  ПрАТ “Укрграфiт” ввійшло до числа “Сто кращих компаній України, що динамічно розвиваються”. Продукція підприємства визнана переможцем і лауреатом усеукраїнського конкурсу якості “100 кращих товарів України 2003”. У 2004 р.  ПрАТ “Укрграфiт” було відзначено міжнародної нагороди “Європейська якість”.

Підприємство є дійсним членом Української Асоціації Виробників Чавуну, Української Асоціації Сталеплавильників, Асоціації ливарниківраїни, Торгово-Промислової Палати України й Української Асоціації Якості, Міждержавної Асоціації Титан, що дозволяє вирішувати конкретні питання і гнучко реагувати на змінні умови роботи  на ринку.

Сьогодні виробнича марка  ПрАТ “Укрграфiт” і продукція підприємства визнана споживачами, українськими і міжнародними організаціями. За  асортиментом і якістю своєї продукції  ПрАТ “Укрграфiт” утримує ведучі позиції серед виробників аналогічної вуглеграфітової продукції в країнах СНД, успішно конкурує на світовому ринку.