Перейти до вмісту

ПРАТ “ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР”

Контактні телефони

Адреса

Дніпровське шосе, 3, м. Запоріжжя, 69600

Сайт компанії

http://www.ztr.ua/

Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» є найбільшим в СНД і Європі підприємством з виробництва силових масляних трансформаторів і електричних реакторів з виробничою потужністю 60 тис. МВА на рік, що сконцентрована на одному виробничому майданчику.

Підприємство було засноване в 1947 році як Запорізький трансформаторний завод (ЗТЗ), а в 1994 році в результаті приватизації, було перетворено на акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор».

За 70 років роботи на ринку, ЗТР здобув світову популярність і високу репутацію виробника якісних і надійних в експлуатації трансформаторів і реакторів. Відмінною рисою виробленого ЗТР обладнання є його висока експлуатаційна надійність.

Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» є піонером і лідером у світовому електромашинобудуванні в реалізації проєктів FACTS на базі керованих шунтуючих реакторів. Високі темпи зростання попиту на рішення з компенсації реактивної потужності та стабілізації напруги підтверджують переваги і високу ефективність даної технології.

Експертна система моніторингу, діагностики і управління «ЕСМДУ-ТРАНС», розроблена спеціалістами ПрАТ «ЗТР», забезпечує контроль стану і режимів роботи трансформаторного обладнання. Застосування системи моніторингу «ЕСМДУ-ТРАНС» підвищує надійність роботи трансформаторів і реакторів, забезпечує стабільну роботу енергосистеми.

«ЗТР»  входить до десятки світових лідерів виробництва трансформаторного обладнання, є найбільшим заводом на території Європи і СНД. Виробнича потужність складає 60 000 МВА на рік, а чисельність персоналу – 3500 фахівців. Сумарний обсяг поставки продукції з моменту заснування ЗТР перевищив 2 000 000 МВА.

Обладнання ЗТР надійно працює у 88 країнах світу у різних кліматичних і сейсмічних умовах. Компанія успішно задовольняє найвищі технічні умови клієнтів щодо проєктування і виробництва унікальних видів трансформаторного обладнання, а також вимоги міжнародних і національних стандартів.

Завдяки реалізації масштабних інвестиційних програм, спрямованих на повне оновлення виробничого та випробувального комплексу, вдосконалення технології проєктування і виробництва, усунення «вузьких місць» у виробничому процесі, а також поліпшення інфраструктури та умов праці, ЗТР займає гідне місце серед лідерів галузі, маючи високий рівень технічної оснащеності та культури виробництва.

Система менеджменту, що діє на ЗТР, дозволяє комплексно й успішно вирішувати питання, пов’язані із забезпеченням якості продукції, екології та безпеки праці. Система менеджменту сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007.