Перейти до вмісту

ТОВ “НВФ МІДА ЛТД”

Контактні телефони

Адреса

Україна, Запоріжжя, вул. Східна, 1

Email

info@mida.ua

Сайт компанії

https://mida.style/ru/brands/

Продукція Запорізької взуттєвої фабрики «МІДА» має заслужену репутацію комфортного взуття з гарантованою якістю. Завдяки винятковій надійності, сучасному дизайну, помірній ціні і багатолітньої присутності на ринку взуття, українська торгова марка «МІДА» набула визнання і довіру мільйонів споживачів у різних країнах.

Фабрикою випускається чоловіче та жіноче взуття для всіх сезонів: зимове, весняно-осінне, літне. Особлива увага приділяється комфортності і якості продукції. Щорічно модельєрами фабрики створюється більше 200 нових моделей взуття, близько 100 з них відбирається у виробництво.

На даний момент взуття Запорізької фабрики «МІДА» присутнє у кожному регіоні країни. Досить невисока роздрібна ціна продукції, а також її привабливість для будь-якої вікової категорії громадян, гарантує постійний попит із боку покупця.

Сучасний дизайн взуття доповнює інші його переваги. Вироби надійні в носінні, так як виробляються тільки з натуральної шкіри, яка поставляється кращими українськими та європейськими виробниками. 70% зимового взуття випускається на натуральному хутрі.

Взуття призначене для повсякденного носіння і доступне широкому колу споживачів. Не зупиняючись на досягнутому, постійно йде пошук нових технологічних рішень, застосовуються нові натуральні матеріали для обробки взуття, які покращують його зовнішній вигляд.

Сьогодні взуттєва фабрика «МІДА» – національний виробник взуття в Україні. Дотримання всіх вимог, стандартів якості і застосування тільки якісних натуральних матеріалів, сучасне оснащення фабрики і постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва – запорука успіху ТМ «МІДА». Двадцятирічний досвід роботи на взуттєвому ринку України, ефективний менеджмент, активна політика просування продукції дозволяють компанії досягати високих результатів.

Злагоджена робота здійснюється завдяки професійній діяльності представників – людей, які презентують продукцію взуттєвої фабрики МІДА. Їм надається досить велика ступінь самостійності у здійсненні спільних завдань фабрики з урахуванням місцевих умов.