Перейти до вмісту

ТОВ “Запорізький титано-магнієвий комбінат”

Контактні телефони

Адреса

вул. Теплична 18, м. Запоріжжя, 69106, Україна

Сайт компанії

https://ztmc.zp.ua/uk/

Дніпровський магнієвий завод — таку назву мало підприємство, яке згодом стало родоначальником сучасного Запорізького титано-магнієвого комбінату. Завод був запущений в далекому 1935 році. Саме у той важкий час сформувався справжній робочий характер нашого трудового колективу, були закладені ті традиції, що й тепер вирізняють наше підприємство, допомагають утримувати лідерські позиції – високий професіоналізм, патріотизм і самовіддача кожного працівника.

У важкі повоєнні роки видатні представники науково-технічної думки країни зуміли створити і впровадити у Запоріжжі на базі магнієвого заводу концептуально інноваційне виробництво титанової губки. Вже 29 червня 1956 року країна отримала перший вітчизняний промисловий титан.

За історично короткий термін наше підприємство завоювало заслужений авторитет надійного постачальника вітчизняної аерокосмічної галузі, впродовж десятиліть будучи плацдармом, де було освоєно і впроваджено багато новаторських рішень, а також методів виробництва унікальних за своїми властивостями матеріалів – кремнію, германію і, звичайно ж, титану.

На нашому комбінаті отримало професійне загартування не одне покоління титаномагніївців, багато з яких стали видатними фахівцями і керівниками, які допомагали розвивати інші металургійні підприємства нашої країни і зарубіжжя.

ЗТМК зумів подолати труднощі перехідного періоду 90-х років минулого століття. В умовах важкої економічної ситуації титаномагніївцям вдалося стабілізувати виробництво, вивести його на новий рівень технологічного прогресу.

Наприкінці 2013 року комбінат був перетворений у спільне підприємство з приватно-державним капіталом.

Починаючи з 2014 року, з приходом на ЗТМК ефективного стратегічного інвестора – компанії «Group DF», комбінат постійно розвивається і модернізується, будучи активним учасником соціально-економічних процесів.

На підприємстві розроблені й успішно впроваджуються наукомісткі, високоефективні технології та унікальне обладнання. З найбільш знакових необхідно відзначити освоєння в експлуатації електролізерів нового біполярного типу і розробку технології очищення тетрахлориду титану.

Підприємство постійно розширює асортимент товарної продукції, освоївши у промислових обсягах технологію випуску титанових злитків і слябів різних марок і сплавів, у тому числі високолегованих титанових сплавів, що дає комбінату змогу зміцнювати свої позиції на світовому ринку.

ЗТМК продовжує освоювати нові види продукції, впроваджує елементи бережливого виробництва, вдосконалює систему охорони праці та промислової безпеки, генерує нові ідеї і веде планомірну роботу щодо зниження техногенного впливу на навколишнє середовище.

Зараз у світі спостерігається зростання попиту на високоякісну титанову продукцію. Для задоволення потреб ринку на підприємстві збільшено випуск титанової продукції, яка відповідає вимогам аерокосмічних стандартів. Тому в 2015 році комбінат успішно пройшов сертифікацію за вимогами міжнародного аерокосмічного стандарту EN 9100. Пройдена сертифікація є підтвердженням для партнерів і споживачів продукції ТОВ «ЗТМК», що впроваджені на підприємстві стандарти відповідають високим вимогам світової авіаційної галузі.

Попереду трудовий колектив комбінату чекають важливі завдання очікується напружена робота щодо подальшого вдосконалення системи управління, впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій, підвищення конкурентоспроможності у всіх сферах діяльності ТОВ «ЗТМК».

Ми впевнені, що майбутнє для комбінату починається сьогодні.