Перейти до вмісту

Запорізька Фармацевтична Компанія

Контактні телефони

Адреса

69118, м. Запоріжжя, Комунарський район, пр. Соборний 4б, Аптека "Здрава"

Сайт компанії

https://optapteka.com/

Запорізька Фармацевтична Компанія заснована 25 серпня 2000 року. 3 травня 2001 року відкрито першу аптеку. У 2011 році Компанія виборола почесне звання “Аптека року” у професійному конкурсі “Панацея”. Компанія володіє чотирма аптечними брендами “Здрава”, “Благодать”, “Оптимальна аптека”, та “ОПТаптека”.

У 2019 році створено новий бренд “Оптимальна аптека” який втілює сучасний підхід до обслуговування клієнтів у сфері фармацевтики. До повномасштабної війни Компанія керувала 112 аптеками у трьох областях України. Компанія має власну торгову марку, яка налічує більш ніж 30 товарів. Запорізька Фармацевтична Компанія забезпечує високу якість обслуговування, повну безпеку товарів медичного призначення і оптимальні ціни. Ми завжди укладаємо прямі контракти з перевіреними виробниками товарів медичного призначення. Це гарантує безпеку покупок в нашій мережі. Серед наших партнерів найбільші фармацевтичні концерни України і Євросоюзу. У нас можна забронювати ліки через Інтернет, не сумніваючись в їх оригінальності.

Всі поставки супроводжуються повним пакетом сертифікатів. Завдяки педантичному підходу і безкомпромісності у питанні якості ми надаємо кращий сервіс і продукцію які можуть бути представлені на українському ринку фармацевтичних послуг.

Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.