Перейти до вмісту

Допомагаємо бізнесу зростати, експортувати і впроваджувати інновації

Система Торгово-промислових палат продовжує розвивати потужну систему підтримки експорту. Експерти Запорізької ТПП – у числі досвідчених консультантів із зовнішньоекономічної діяльності, що в умовах війни надають фахову підтримку не тільки запорізьким компаніям, але й представникам інших регіонів України. Разом – працюємо на спільний результат!

14 червня відбулась робоча зустріч Координаційного центру підтримку експорту ТППУ і профільних експертів регіональних Палат.

Презентовано новий проєкт «Growing together» у рамках грантової угоди між Торгово-промисловою палатою України та Німецькою організацією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH”.

Головною метою є розвиток та вдосконалення роботи центрів підтримки експорту при ТПП, підвищення рівня кваліфікації існуючих консультантів з питань експорту та навчання нових. В рамках проєкту планується як теоретична частина, так і практична робота з компаніями під менторством вже досвідчених експертів системи палат.

Ініціатива продовжує багаторічну діяльність команди ТПП з підтримки експорту.

Досвідом практичної діяльності, перевагами участі в спеціалізованих освітніх програмах поділилася начальниця управління організаційної роботи і міжнародних відносин Запорізької ТПП Ксенія Нагорна, сертифікована консультантка з менеджменту СМС, національна експертка багатьох міжнародних проєктів, експертка зовнішньоекономічної діяльності.

Сьогодні команда Запорізької ТПП надає широкий спектр послуг із супроводження експортної діяльності МСБ – від аналізу потенційних ринків збуту, представлення продукції і послуг на міжнародних майданчиках до митного оформлення.

Завдяки участі у проєкті сподіваємось набути нових знань і компетенцій і надати більше можливостей для бізнесу.