Перейти до вмісту

Експерт Івано-Франківської ТПП провів майстер-клас для компаній, що працюють на ринку деревини та лісоматеріалів

Продовжується серія майстер-класів, організована Мережею координаційних центрів для бізнесу за підтримки ПРООН. 19 жовтня відбувся профільний майстер-клас на тему продовження строків дії документів на лісоматеріали, порядку встановлення виходу сировини. Підприємців консультував експерт Івано-Франківської торгово-промислової палати Ігор Винник.

Під час зустрічі учасники дізналися про основні етапи, необхідні замовнику (суб’єкту господарювання) та експертній організації (виконавцю) для продовження дії документів на лісоматеріали.

Перший крок – звернутися до експертної установи, яка уповноважена надавати відповідний висновок, який засвідчить наявність лісоматеріалів, місце їх переробки та зберігання.

Традиційно такими організаціями в Україні є регіональні Торгово-промислові палати. Важливо, що документи, видані ТПП, дійсні на всій території України.

Ігор Винник зазначає, що перш ніж експерт Івано-Франківської ТПП проведе первинний аналіз документів, якісну і кількісну експертизу, замовник має підготувати документи, які підтверджують його право власності на деревину.

Крім того, підприємець подає заяву, де визначено, яке саме дослідження слід провести. А також –обов’язково вказується, де було придбано лісо- або пиломатеріал, яка кількість переданого матеріалу знаходиться у замовника на момент необхідності проведення експертизи, місце знаходження та зберігання об’єктів.

За детальними консультаціями і замовленням послуг – звертайтеся до експертів Івано-Франківської ТПП.

Загалом серія майстер-класів від Мережі координаційний центрі для бізнесу складається з 14-ти експертних зустрічей.

Програми майстер-класів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу, громадські організації.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3M9f0bn

Додаткова інформація за тел.: 044 334 64 13: «гаряча лінія»  Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» – у голосовому меню оберіть 4 пункт.

Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» створена Донецькою, Запорізькою, Івано-Франківською, Одеською, Сумською, Харківською ТПП і Торгово-промисловою палатою України за підтримки ПРООН.

Проєкт реалізується в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.