Перейти до вмісту

Експерти Запорізької ТПП консультують бізнес з питань пошуку партнерів

25 жовтня Запорізька торгово-промислова палата – як учасник Консорціуму Мережі координаційних центрів для бізнесу – організувала майстер-клас для підприємців.

Наші спікери –  віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц і начальниця управління організаційної роботи і міжнародних відносин Ксенія Нагорна – познайомили учасників з новими форматами та інструментами для пошуку партнерів.

Ведення бізнесу в умовах війни вимагає нових форм роботи і відповідей на сучасні виклики. Онлайн-формати проведення заходів, В2В-зустрічей, маркетингової діяльності стали невід’ємною частиною підприємницької діяльності ще під час жорстких карантинних обмежень, сьогодні ж стали ще затребуванішими. З’являється багато міжнародних платформ для пошуку партнерів, національних сервісів, які треба активно використовувати всім компаніям, які прагнуть розвиватися.

Втім, перші кроки залишаються незмінними. Зокрема:

  • Мати стратегію виходу на нові ринки
  • Провести маркетинговий аналіз потенційних ринків збуту
  • Розуміти роль партнера в ланцюгу постачання
  • Скласти перелік ресурсів для пошуку
  • Перевірити надійність контактів.

Серед авторитетних В2В-платформ, які з’явилися нещодавно, експерти називають:

EU-Ukraine Solidarity Lanes Business – платформа, створена Єврокомісією для знаходження рішень щодо експорту української сільгосппродукції

Supply Chain Resiliens – платформа для оптимізації ланцюгів постачання між Україною та ЄС, на якій можна знайти партнерів, а також варіанти транспортування продукції.

Під час зустрічі детально зупинилися на інструментах перевірки контрагентів. Дозволяють зібрати достовірну інформацію про ділового партнера, з’ясувати його реальний фінансовий стан, можливу участь у сумнівних операціях и тим самим – убезпечити свій бізнес.

А також – участі в онлайн-виставках, що дозволяють без обмежень за місцем і часом здійснювати просування товарів і послуг учасників.

Система Торгово-промислових палат і Запорізька ТПП зокрема приділяють значну увагу підтримці бізнесу у питаннях виходу на нові ринки. Консультуємо як діючих експортерів, так і початківців.

Додаткова інформація за тел.: 044 334 64 13, гаряча лінія Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення».

Серія майстер-класів триває.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3M9f0bn

Програми майстер-класів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу, громадські організації.

Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення»  створена Донецькою, Запорізькою, Івано-Франківською, Одеською, Сумською, Харківською ТПП і Торгово-промисловою палатою України за підтримки ПРООН. У межах Консорціуму ми підготували серію безкоштовних майстер-класів для бізнесу, які допоможуть отримати відповіді на актуальні питання ведення підприємницької діяльності.

Проєкт реалізується в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.