Перейти до вмісту

Експерти Запорізької ТПП підготували дорожні мапи для бізнесу

В рамках проєкту  PRO_Business експерти Запорізької торгово-промислової палати підготували для запорізьких товаровиробників дорожні мапи виходу на нові ринки. Це п’ять збірок з рекомендаціями, узагальненою інформацією, кожна з яких присвячена конкретній галузі – машинобудуванню, металургіі, агросектору, хімічній промисловості, харчовій та переробній промисловості.

Зокрема, кожна мапа містить галузевий аналіз, рекомендації щодо аналізу експортної спроможності та складання експортного бізнес-плану, маркетингової стратегії і дослідження ринків, пошуку партнерів і перевірки надійності партнерів.

Проєкт PRO_Business реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Повна назва: «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану».

Дорожня мапа виходу на ринки галузі машинобудування

Дорожня мапа виходу на ринки металургійної галузі

Дорожня мапа виходу на ринки агросектору

Дорожня мапа виходу на ринки хімічної промисловості

Дорожня мапа виходу на ринки харчової та переробної промисловості

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.