Перейти до вмісту

Кабінет Міністрів України вніс зміни до переліку товарів критичного імпорту

Кабінет Міністрів України вніс зміни до додатка постанови від 24 лютого 2022 року № 153 «Про перелік товарів критичного імпорту».

Уряд надалі зберігає обмеження на купівлю валюти та транскордонні перекази для імпорту послуг. Підприємства матимуть змогу імпортувати лише ті послуги, роботи, права інтелектуальної власності та інші немайнові права, що входять до переліку, який затверджено постановою КМУ від 14 лютого 2023 року №137.

Міністерство економіки України врахувало потреби експортерів та перелік доповнено 46 міжнародними галузевими виставковими заходами, які відбуватимуться з лютого до червня 2023 року. Відповідно, Національному банку України рекомендували забезпечити здійснення переказів за операціями з імпорту, які затверджені постановою КМУ від 14 лютого 2023 року №137.

Це рішення КМУ допоможе підприємцям, які прагнуть відкривати нові ринки збуту та демонструвати свої товари потенційним новим клієнтам та партнерам, а також демонструвати якість та конкурентоспроможність українських товарів.

Джерело: сайт export.gov.ua