Перейти до вмісту

Компанія «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ»: інноватор на українському ринку модулебудівництва

Компанія «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» – член Запорізької торгово-промислової палати – створена у 2019 році і спеціалізується в сфері  проектування та виготовлення модульних будівель промислового призначення найвищого ступеню заводської готовності ТМ «Electro Module»® для підприємств металургійної, хімічної та гірничо-добувної галузей промисловості. Виробничі потужності та сучасний верстатний парк дозволяють  в замкнутому циклі здійснювати виготовлення продукції.

Головними пріоритетами компанії «НВО ЗМАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» є вирішення найскладніших завдань замовника в короткі строки із максимальною ефективністю, для чого ще на етапі проектування враховуються всі найдрібніші деталі:  від розміщення обладнання  до визначення способу доставки і  монтажних робіт на об’єкті.

Компанія є інноватором  на українському ринку модулебудівництва, оскільки використовує власну розробку основних  вузлових елементів, постійно вдосконалюючи їх шляхом впровадження сучасних технологій та матеріалів, враховуючи специфіку кожного окремо взятого  замовлення.  Модульні будівлі компанії «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» успішно реалізовані в складних інженерних проектах підприємств  холдингів «Метінвест», «ДТЕК», а також експортовані до країн ЄС.

Також підприємство надає послуги із комплексної обробки металів таких як: лазерний та плазмовий розкрій листового металу, згинання листового металу на гідравлічному пресі, обробка листового металу на координатнопробивному пресі, фарбування порошковим методом великогабаритних  деталей на фарбувально-сушильній лінії.

В 2022 році на підприємстві впроваджені: система менеджменту якості  ISO 9001:2015, система екологічного менеджменту ISO 14001:2015, система керування охороною здоров’я  і безпекою праці ISO 45001:2018 IDT, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Компанія «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» з 2020 року є членом Запорізької торгово-промислової палати. Учасник Запорізького кластеру ІАМ з лютого 2023 року.

Більше інформації:
 www.npo–smk.com

Е-mail: office@npo-smk.com

Тел.: +38(061) 222-07-72