Перейти до вмісту

Новий розділ «Кластери. Асоціації» відкрито на онлайн-платформі запорізького бізнесу «PRO_Business»

Запорізька торгово-промислова палата запрошує представників кластерних об’єднань, профільних асоціацій  Запорізької області представити інформацію про вашу спільноту у каталозі та отримати додаткові можливості для пошуку партнерів в Україні і за кордоном.

Наразі на онлайн-платформі запорізького бізнесу «PRO_Business» розміщені понад 600 підприємств області з різних галузей промисловості: машинобудівної, металургійної, легкої, харчової, агропромислової, поліграфічної, хімічної, сфери послуг, консалтингу.

Мета ініціативи: заявити про економічний потенціал Запорізького регіону, можливості виробників, надати підприємцям майданчик для міжнародної презентації.

На сайті є також розділи з комерційними пропозиціями, вакансіями, бізнес-новинами.

Платформа PRO_Business поширюється в Україні, через систему палат – за кордоном. Також – під час зустрічей з іноземними делегаціями та потенційними партнерами. Загалом – діє  понад 70-ти двосторонніх угод Запорізької ТПП з іншими палатами, асоціаціями, донорськими організаціями.

Як потрапити до каталогу запорізьких компаній?

Для розміщення інформації у каталозі потрібно заповнити форму (українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції. Послуга є безкоштовною.

Форма для заповнення профілю підприємства доступна за посиланням: http://surl.li/ckfys

За більш детальною інформацією звертайтесь до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин Запорізької торгово-промислової палати за тел. 050-484-11-97 або e–mail: oso@cci.zp.ua.

Прес-центр: 050-600-46-81, e-mail: n.ohromiy@gmail.com