Перейти до вмісту

Онлайн-платформа запорізького бізнесу PRO_Business: перший рік роботи

Рік тому Запорізька торгово-промислова палата відкрила інформаційну платформу запорізького бізнесу PRO_Business. Спеціалізований онлайн-сервіс для запорізьких компаній доступний за адресою: catalog.cci.zp.ua

Мета ініціативи: заявити про можливості запорізьких виробників, надати підприємцям майданчик для міжнародної презентації.

Основний розділ сайту – двомовний каталог запорізьких компаній.   Наразі на онлайн-платформі представлені понад 600 підприємств області з різних галузей промисловості: машинобудівної, металургійної, легкої, харчової, агропромислової, поліграфічної, хімічної, сфери послуг, консалтингу.

На сайті є також розділи з комерційними пропозиціями, бізнес-новинами.

Платформа PRO_Business поширюється не тільки в Україні, але й через систему палат за кордоном, що сьогодні активно допомагають Україні, бізнес-спільноті нашої країни. Також – під час зустрічей з іноземними делегаціями та потенційними партнерами. Загалом – діє  понад 70-ти двосторонніх угод Запорізької ТПП з іншими палатами, асоціаціями, донорськими організаціями.

Прагнете, щоб про вас дізналось широке коло потенційних партнерів в Україні і за кордоном? – тоді звертайтесь до нас!

Що ви отримаєте?

•          Розміщення профілю вашої компанії у каталозі (українська, англійська версії)

•          Інтеграція з іншими онлайн-ресурсами пошуку бізнес-партнерів

•          Можливість інтерв’ю і експертних виступів

Як потрапити до каталогу запорізьких компаній?

Для розміщення інформації у каталозі потрібно заповнити форму (українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції. Послуга є безкоштовною.

Форма для заповнення профілю підприємства доступна за посиланням: http://surl.li/ckfys

За більш детальною інформацією звертайтесь до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин Запорізької торгово-промислової палати за тел. 050-484-11-97 або e–mail: oso@cci.zp.ua.

Прес-центр: 050-600-46-81, e-mail: n.ohromiy@gmail.com