Перейти до вмісту

Підсумки проєкту Запорізької і Волинської ТПП з експертної підтримки бізнесу

22 грудня, темою відновлення України, завершується черговий етап спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів». Ініціатива впроваджується за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Протягом двох місяців підприємці, представники бізнес-спільнот і громад зустрічались на нашому онлайн-майданчику з провідними українськими експертами. Сподіваємось, вебінари, тренінги допомогли їм набути нових знань, отримати актуальні поради, що допоможуть працювати в складних умовах воєнного часу.

Загалом цього року проведено три етапи таких бізнес-сесій. До понад 70-ти безкоштовних навчальних і консультаційних заходів долучились більше 2 500 учасників та учасниць.

Часто тематика курсів була зумовлена важливими історичними подіями сьогодення:

«Дякуємо регіональним палатам за організацію цих актуальних заходів! 8 листопада Єврокомісія оприлюднила звіт щодо виконання Україною вимог як кандидата на вступ до ЄС, тож попереду у нас складний і відповідальний етап. Важливо, щоб бізнес, влада мали консолідовану позицію, спільно працювали заради досягнення позитивного результату», – зазначає експерт проєкту, голова Комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України Олег Юхновський, який консультував учасників проєкту щодо умов роботи на ринку ЄС, експорту і розширення каналів збуту.

Загалом основними темами курсу стали питання зовнішньоекономічної діяльності, маркетингу, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Ми вдячні ПРООН в Україні за підтримку важливих практичних заходів для українських компаній, нашій експертній команді, всім учасникам і учасницям! Сподіваємось на продовження співпраці у новому 2024 році!

Відеозаписи вебінарів, презентаційні матеріали ви можете переглянути за посиланням:

https://www.cci.zp.ua/category/media/mediabiblioteka/

Відгуки учасників

Андрій Нетяга, заступник генерального директора з зовнішньоекономічних зв’язків і маркетингу ПрАТ «Запоріжсклофлюс»:

«Всі теми курсу є дуже важливими для бізнесу. Проте окремо відзначу експортний напрям і зокрема – роботу з Європейським Союзом, експортно-імпортні операції. Не кожен підприємець володіє цими питаннями, але ці знання необхідні сьогодні. Чекаємо на продовження цих тем під час наступних зустрічей».

Кирило Чумаков, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та туризму Хортицької національної академії, директор Бізнес-інкубатора, м. Запоріжжя:

«За можливості долучаюсь до онлайн-вебінарів від Запорізької і Волинської ТПП. Це завжди актуальна інформація, свіжий погляд, нагальні теми, експертність. Переконаний, теми заходів корисні не тільки для діючих підприємців, але й для початківців, студентів. Для мене як викладача, ментора Бізнес-інкубатора важливо отримувати інформацію про сучасні тенденції, дізнаватись різні погляди експертів на вирішення актуальних логістичних, експортних, маркетингових завдань. Ці знання застосовую під час роботи з учасниками Бізнес-інкубатора, залучаю до участі в онлайн заходах наших студентів. Дякуємо за корисний курс для розвитку підприємництва в Україні!»

Тамара Бзита, директорка ТЗОВ «Агропродторг», м. Луцьк:

«Ми займались експортом паливних гранул до 2014 році. Наразі діяльність компанії призупинена, але я не залишаю свою справу, а активно шукаю нові актульні бізнес-напрями. Для цього беру участь у консультаційних зустрічей. Зокрема, цікавлюсь Е-комерцією, порадами щодо пошуку грантового фінансування, методами просування продукції. Вдячна команді ТПП за підбір професійної команди експертів і можливість отримати консультації онлайн!».

Олена Щербакова, власниця сімейної ферми, Запорізька область, Широківська громада:

«Продукція нашої сімейно ферми – коров’яче та козине молоко, сири і молочні продукти. Працюємо з 2018 року, поки що – обсяги виробництва невеликі, але прагнемо розвиватись, вдосконалюватись. Особливо цікавими і корисними для нас були вебінари на тему бухгалтерського обліку, механізмів подання грантових заявок, збуту продукції. Також як перспективне вивчаю питання кооперації. Важливо, що всі вебінари можна переглянути також і у запису. Вдячні за таку якісну консультаційну підтримку!».

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.