Перейти до вмісту

Підсумки серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу. Відео вебінарів

Триває реалізація проєкту Запорізької торгово-промислової палати PRO_Business – інформаційної платформи для бізнесу. У липні запорізькі підприємці, представники громадських організацій взяли участь у серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій, організованій за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В умовах воєнного часу бізнес потребує комплексної підтримки, зокрема, консультаційної, -зазначає віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц.

Серед розглянутих тем – практичні питання форс-мажорних обставин, податкові та митні пільги, експорт, фінансові ресурси для аграріїв.

Ми вдячні нашим колегам, партнерам, які разом з експертами Запорізької ТПП надають фахові роз’яснення і поради підприємцям. У їх числі – Мілітина ВЕЛИКА, керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер», Яна Шамілова, головна юрисконсультка Запорізької ТПП, Світлана Заболотна, провідна спеціалістка в галузі кадрового обліку та діловодства, трудових правовідносин, Галина Перепелиця, сертифікована тренерка та консультантка з питань міжнародної торгівлі та експорту до ЄС, Олег Юхновський, голова Комітету підприємців АПК при ТПП України, Роман Корінець, член президії Союзу учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, заступник голови Комітету підприємців АПК при ТППУ, Олексій Бєлєвський, начальник відділу мікро-, малого та середнього бізнесу АТ Ощадбанк, Андрій Купченко, керівник проєктів АПК-Інформ.

До реалізації ініціативи також долучилися партнери Запорізької ТПП: ЗОСППР «Потенціал», Регіональне відділення ФДМУ у Запорізькій області.

Відеозаписи вебінарів, консультаційні матеріали доступні на нашому сайті:

Про форс-мажорні обставини в період воєнного стану. Практичний досвід. Відеозапис вебінару

Вебінар “Податки під час дії воєнного стану. Податкові та митні пільги”. Відеозапис

Вебінар “Трудове законодавство в період проведення воєнних дій в Україні”. Відеозапис

Вебінар “Санкції проти рф та рб як вікно можливостей для українських експортерів”

Вебінар «Фінансові ресурси для АПК в умовах війни та збут врожаю»

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.