Перейти до вмісту

План діджиталізації Державної податкової служби обговорили під час зустрічі з бізнесом

Експерти Запорізької торгово-промислової палати, представники компаній – членів ЗТПП взяли участь в онлайн-зустрічі з головою комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Обговорили основні напрями діджиталізації Державної податкової служби, яка запланована на 2023 рік.

 «Представив наш план роботи на 2023 рік у сфері оподаткування.

А саме – про податкову у смартфоні – реформу діджиталізації.

Обговорили актуальні питання правозастосування щодо оподаткування, а також визначили ключові критерії змін, як для держави так і для бізнесу.

Працюватимемо надалі в робочих групах, долучаючи до них представників кожної асоціації», зазначив Д. Гетманцев.

 «Це означає істотно зменшити або взагалі скасувати виїзні податкові перевірки для деяких платників. Крім того, спілкування між податковою та платником податків повинно здійснюватися винятково в цифровому режимі. Ситуацію на ринку має покращити електронна акцизна марка та електронний аудит, коли підприємство одним кліком зможе відвантажувати на податкову всю необхідну звітність, попередню перевіряти її та потім не підлягати жодним додатковим податковим перевіркам, крім запитів податкової на підставі цієї звітності”, — пояснює народний депутат.

Мета – забезпечити клієнтоорієнтований сервіс, спрямований на те, аби забезпечити максимально просту діяльність для сумлінних платників податків, а для шахраїв зробити її неможливою.