Перейти до вмісту

Представники турецького технопарку готові ділитися досвідом із запорізьким бізнесом

2 травня експерти Запорізької торгово-промислової провели онлайн-зустріч з представником Технопарку Erciyes (Туреччина) Омером Неджаті Сагламом. Ділові перемовини відбулися у межах діяльності Європейської мережі підприєств (EEN), офіційним представником якої у Запорізькому регіоні є ЗТПП.

Мета зустрічі – інтенсифікувати контакти українського та турецького бізнесу, реалізувати конкретні практичні кейси співпраці з регіональними підприємствами.

Віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц презентував промислово-економічний потенціал області.

Також акцентував увагу на діяльності Регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» і роботі над концепцією відкриття індустріального парку у Запоріжжі, що ведеться сьогодні спільними зусиллями експертів ЗТПП, бізнесу і науковців. Проєкт Кластеру ініційовано свого часу Запорізькою палатою.

Досвід Туреччини у секторі розвитку індустріальних, технопарків є дуже важливим для нас. Також сторони домовились про обмін комерційними пропозиціями компаній турецького міста Кайсері, де розташовано Технопарк, і запорізьких підприємців. Зокрема, Омер Неджаті Саглам зацікавився інформаційними можливостями платформи PRO_Business, на якій представлено понад 600 запорізьких компаній, що працюють у різних галузях промисловості, консалтингу.

Технопарк Erciyes — науково-технологічний парк, створений у 2005 році, проєкт Європейського Союзу і Європейської мережі підприємств було реалізовано в університеті Erciyes. Надає унікальну можливість для малих і середніх підприємств та науково-дослідних компаній у регіоні отримати імпульс у своїх галузях завдяки технологічній підтримці. Технологічний парк, який пропонує можливості для працевлаштування, також служить заохоченням для підприємців засновувати новий бізнес, а також підтримує МСП у подальшому зростанні.

Варто зазначити, Запорізька ТПП має багаторічну історію успішної співпраці з турецькими партнерами. Угоди про співпрацю діють з Міжнародною спілкою бізнесменів України та Туреччини TUID, Торгово-промисловою палато Черкезкоя, Промисловими палатами Стамбула і Адани.

Дякуємо турецьким партнерам і сподіваємося на розвиток співробітництва заради підтримки бізнесу!

Декілька турецьких підприємств вже готові до співробітництва. 

Запрошуємо переглянути їх пропозиції:

ak_san-ukЗавантажити

bataryasan-avrupa-__letmeleri-a__-ukЗавантажити

Презентація Kayseri Erciyes Technopark:

etp-summary-presentation-02.05.2023
Завантажити

В разі зацікавленості налагодження співробітництва з компаніями Технопарка Kayseri Erciyes, просимо надати Ваші пропозиції до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин, email: oso@cci.zp.ua, 050-484-11-97, Ксенія Нагорна, начальник управління.