Перейти до вмісту

Про можливості Онлайн-платформи PRO_Business йшла мова під час вебінару «Інфраструктура підтримки підприємництва»

Можливості Онлайн-платформи запорізького бізнесу PRO_Business представлені під час консультаційного заходу, присвяченого актуальним програмам, можливостям, які допомагають підприємцям продовжувати працювати в умовах воєнного часу.

Захід є частиною проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Про інструменти розвитку МСБ та грантову діяльність Запорізької ТПП розповів віцепрезидент Андрій Куц.

Палата активно реалізує проєкти, спрямовані на експертну, консультаційну, маркетингову підтримку бізнесу. Надаємо як традиційні послуги, так і зумовлені воєнним часом, зокрема, виконується фіксація та оцінка збитків бізнесу внаслідок збройної агресії рф.

Про роботу Союзу роботодавців області з підтримки малого та середнього бізнесу в межах програми відновлення Запорізького краю після деокупації доповів виконавчий директор ЗОСПП(р) «Потенціал» Валерій Крайній. Зокрема, спікер звернув увагу на реалізацію заходів, спрямованих на забезпечення кадрового потенціалу, спільні проєкти з закладами вищої та профтехосвіти.

Заступниця начальника Управління Фонду Державного майна України у Запорізькій області Ліна Літвінова розповіла про ключові напрямки роботи Фонду держмайна України. Особливу увагу під час виступу вона зосередила на новаціях у законодавстві з оренди державного майна та наголосила на важливості вже зараз розпочинати процес оцінки збитків, завданих суб’єктам господарювання внаслідок збройної агресії російської федерації. Також були  презентовані потенційні приватизаційні об’єкти, розташовані у Запорізькій області.

Державні програми підтримки для МСБ презентував заступник начальника Запорізького обласного управління АТ «Ощадбанк» з мікро-, малого та середнього бізнесу Олег Халтобін.

Завершив зустріч виступ директора ГС «Запорізький кластер «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування», професора НУ «Запорізька політехніка» Андрія Карпенка.

Цього року Кластер реалізував міжнародний проєкт, спрямований на зміцнення позицій компаній на зовнішніх ринках, планує подальші заходи у 2024 року, тож запрошує до співпраці компанії Запорізького регіону.

«Об’єднання зусиль Торгово-промислової палати, бізнес-асоціацій, влади, фінансових установ, освіти і науки значно розширює інфраструктуру підтримки підприємництва в умовах війни. Дякуємо нашим партнерам за спільну ефективну роботу», – зазначив віцепрезидент ЗТПП Андрій Куц.

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.