Перейти до вмісту

Програму USAID “Конкурентоспроможна економіка України” продовжено до жовтня 2025 року

Команда Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» рада поділитися новиною про продовження Програми “Конкурентоспроможна економіка України” до жовтня 2025 року зі збільшенням фінансування до $90 млн.

З моменту заснування Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» надає вагому підтримку українському малому та середньому бізнесу, стартапам, що сприяє підвищенню їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому та міжнародних ринках шляхом впровадження smart-технологій, підвищення їхньої ефективності та динамічного зростання завдяки інноваціям.

Із початку повномасштабної війни Програма сфокусувалася на швидкій допомозі МСБ, Уряду України, ключовим альянсам, кластерам та асоціаціям. Із 24 лютого 2022 року було надано підтримку понад 1300 малим і середнім бізнесам у сфері ІТ, харчової промисловості, виробництва меблів і домашнього декору, fashion-індустрії та інших галузях. Загалом, підприємства, які отримали підтримку, згенерували $69,6 млн продажів, залучили $19,7 млн інвестицій, створили понад 2300 та зберегли понад 9500 робочих місць.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» надалі підтримуватиме український малий та середній бізнес, сприятиме посиленню його конкурентних переваг, реалізації потенціалу підприємців, задля забезпечення стійкості української економіки. Водночас Програма залишається в авангарді реформ, таких як дерегуляція, зусилля зі сприяння інвестиціям тощо.

Офіційна ФБ-сторінка Програми USAID: https://www.facebook.com/usaidcep.ua