Перейти до вмісту

Проєкт ClustersFUNDRAISE разом з НУ “Запорізька політехніка” запрошують на зустріч інноваторів у Запоріжжі

Як перетворити ідею на бізнес-модель?

Яких інновацій потребують замовники, великі промислові компанії?  

Відповіді на ці та інші питання дізнаємось під час спеціального заходу у Запоріжжі, що відбудеться у новому для України форматі брокеридж-івенту.

  • Коли: 1 листопада 2023 року
  • Де: м. Запоріжжя (Місце проведення буде повідомлено учасникам після реєстрації)
  • Формат: офлайн / онлайн-трансляція

Чи доцільні інновації під час війни?

Експерти проєкту ClustersFUNDRAISE і Запорізького кластера ІАМ переконані, що так, адже це головний інструмент розвитку.

Сьогоднішній час для підприємців не простий. Саме тому представникам МСБ радять впроваджувати інноваційну діяльність не наодинці, а у складі колективних стратегій, звертатись за допомогою до консультантів та залучати грантове фінансування.

Хто є учасниками події?

На одному майданчику зустрінуться головні гравці інноваційного розвитку: компанії-виробники, замовники, місцева влада, представники грантових програм.

Зокрема, підприємців консультуватимуть експерти Асоціації підприємств промислової автоматизації України, Запорізької торгово-промислової палати, НУ «Запорізька політехніка», що мають практичний досвід участі у грантових програмах, допомагають компаніям у підготовці до експорту, пошуку закордонних партнерів, реалізації маркетингових програм.

Головні цілі та завдання заходу

Брокеридж-івент (брокерський захід) – це зустріч, на якій потенційні партнери проєкту зберуться разом, щоб дізнатися більше про навички, інтереси та потреби один одного. Головними завданнями в Запоріжжі будуть:

1. Представити та об’єднати бізнес-кейси підприємств-замовників та інноваційні рішення розробників.

2. Виявити та промотувати інструменти підтримки інновацій на регіональному рівні.

3. Створити регіональний ландшафт інноваторів та зацікавлених у грантовому фінансуванні МСП для просування українських розробників та виробників.

4.  Визначити пріоритети фінансових можливостей для підтримки інновацій.

Основні теми

  • Стан та інструменти розвитку інновацій на регіональному рівні.
  • Бізнес-кейси провідних промислових підприємств регіону.
  • Кращі інноваційні рішення.
  • Фінансові можливості для інноваційних проєктів.
  • Дискусія в студії та онлайні щодо запропонованих рішень, подальших дій тощо.

Детальна програма заходу буде опублікована найближчим часом.

Запрошуємо стежити за нашими подальшими анонсами!

Наші контакти:

тел.: +38 (095) 81-06-799, (050) 484-95-10, (050) 484-11-97

e-mail: info@iamcluster.zp.ua

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Брокеридж-івент є частиною проєкту “Запуск сервісної моделі інноваційного фандрейзингу для МСП в Українському кластерному альянсі”, що реалізується Асоціацією підприємств промислової автоматизації України, Запорізьким кластером ІАМ, Харківським кластером ІАМ.

Метою проєкту є запуск на ринок послуги інноваційного фандрейзингу для не менш як 50 промислових МСП в рамках альянсу учасників консорціуму.

Брокеридж-івент проводиться в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.