Перейти до вмісту

Разом до відновлення! Відкрито «гарячу лінію» для підприємців

Нещодавно Запорізька торгово-промислова палата разом з Донецькою, Івано-Франківською, Одеською, Сумською, Харківською ТПП і Торгово-промисловою палатою України почали роботу над спільною ініціативою зі створення Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення».

Сьогодні у межах проєкту відкрито «гарячу лінію» для підприємців. Відтепер, звернувшись до Координаційного центру, підприємці зможуть отримати фахові відповіді на актуальні бізнес-питання в оперативному режимі.

Проєкт реалізується в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Приймаємо запити за трьома найзатребуванішими напрямами за телефоном 0443346413: (Вартість дзвінків згідно з тарифами оператора)

  • переміщення / релокація бізнесу
  • відновлення /перезапуск бізнесу
  • розширення діяльності / активізація експортно-імпортних операцій

Зокрема, ви можете отримати консультацію щодо податкових змін, запроваджених в українському законодавстві, форс-мажорних обставин, трудових правовідносин в умовах війни, переміщення бізнесу, логістики, експорту та імпорту, грантових програм тощо.

На основі звернень буде сформована єдина база питань – відповідей, експертних коментарів, розміщена у відкритому доступі на сайтах Палат.

Для системи ТПП проєкт є логічним продовженням роботи з підтримки бізнесу в умовах війни.

Зокрема, одна з найзатребуваніших на сьогодні послуг – засвідчення форс-мажорних обставин – відбувається як за спрощеною швидкою процедурою, так і в індивідуальному порядку. Здійснюються експертні дослідження шкоди та збитків майна юридичних осіб в результаті воєнної агресії рф проти України. Продовжують надаватися послуги з сертифікації походження товарів, митного декларування, експертизи, іноземних перекладів, ЗЕД-супроводження.

Регулярно організовуються серії безкоштовних навчально-консультаційних заходів для підприємців. Триває активний діалог з іноземними партнерами, представниками ТППУ за кордоном, який допомагає розширити можливості для допомоги бізнесу, готувати нові міжнародні проєкти.

Стежте за нашими анонсами на сайтах та у соціальних мережах торгово-промислових палат.

Довідково

Цю публікацію було створено в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Відповідальність за зміст цієї публікації несе виключно автор.Точка зору автора не обов’язково відображає точку зору донора.