Перейти до вмісту

ТОВ “ТРІАДА ЛТД” і НУ “Запорізька політехніка” підписали договір про партнерство і співпрацю

Інжинірингова компанія ТОВ “ТРІАДА ЛТД” і НУ “Запорізька політехніка” підписали договір про партнерство і співпрацю. “Ми співпрацюємо з рідним університетом все своє життя, це наша радість і наша гордість. Завітали ректор університету, к.т.н., професор Грешта В.Л., проректор з науково-педагічної роботи та питань перспектив розвитку університету, ктн, доцент Куликовський Р.А., зав. Кафедри інтегрованих технологій зварювання та моделювання конструкцій, ктн, доцент Капустян О.Є.”, – розповідає директор ТОВ “Тріада ЛТД” Кирило Красносельський. –
Ми ознайомили колег з роботою першого в Україні (та єдиного в Україні) роботизованого комплексу, над програмуванням якого зараз працюємо – це унікальний комплекс, в ньому використовуються процеси і MIG/MAG, і TIG, також є лазерна система слідкування за швами в режимі online. Зміну пальників та обладнання з MIG/MAG на TIG робот виконує автоматично.
Показали наші нові розробки та нові рухи в напрямі адитивних технологій, продемонстрували TIG-зварку та MIG/MAG та обговорили особливості процесу”.