Перейти до вмісту

Учасники серії тренінгів «Зростаємо професійно!» вдосконалювали майстерність самопрезентації

16 серпня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулася зустріч у рамках серії тренінгів «Зростаємо професійно!», яка реалізується в рамках проєкту Запорізької торгово-промислової палати PRO_Business – інформаційної платформи для бізнесу за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тема тренінгу: “15 хвилин, або як чашка кави може все змінити”.

Коучка Ілона Наникіна, тренерка з ораторського мистецтва стверджує: чашка кава дійсно може все змінити, але за однієї важливої умови – якщо ви досконало володієте майстерністю самопрезентації.

Про те, як правильно себе презентувати для успішного проходження співбесіди, представлення бізнес-плану йшла мова на зустрічі. Учасники були активно залучені в процес, навчалися на практиці, граючи і дізнаючись нове.

«Є формули, які дозволяють бути репрезентативним. Якщо це співбесіда, перемовини, конфліктна ситуація, є певні формули, завдяки яким можна вирішити ситуацію позитивно для вас, а іноді – навіть врятувати життя», – зазначає Ілона Наникіна.

Серед основних умов вдалої самопрезентації тренерка називає такі:

  1. По-перше – це дикція, артикуляція. Які б чудові не були ідеї, якщо ви погано, тихо розмовляєте, вас не почують, все це зведе нанівець решту зусиль.
  2. Зовнішній вигляд, адже «зустрічають за одягом». В повинні випромінювати впевненість.
  3. І найголовніше – це цінність ідеї, заради якої ви виступаєте перед аудиторією. Адже люди платять вам найдорожчим ресурсом – своїм часом.

А ще важливі – дотепність, креативність, гумор.

Всі ці та багато інших важливих аспектів, про які йшла мова на зустрічі, і допомагають досягати мети, успішно презентувати себе і свої ідеї.

Безкоштовна навчальна програма допомагає інтегруватися і реалізувати себе в нових умовах молодим українцям, які постраждали від військової агресії рф. Проєкт має на меті сприяти молоді побудувати успішну кар’єру та розвинути важливі навички самопрезентації, основи бізнес-планування, аналітичне мислення, уміння вести переговори, управління проєктами.

Ініціатива включає в себе не тільки заходи для підприємців, але й програми для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, жінок, які вимушені були переїхати з тимчасово окупованих територій до Запоріжжя.

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.