Перейти до вмісту

Запорізька компанія ТОВ «Співдружність» пропонує металеві шафи власного виробництва

Компанія ТОВ «Співдружність»  пропонує металеві шафи для гардеробу власного виробництва.

Шафа металева 1800 х 600 х 500 ШОП-300/2, посилена з металу товщиною 1 мм  з перфованим дном та полицями, скоба для накладного замку, ніжки, отвори для повітроводів зі скошеним дахом.

Шафа металева 1800 х 300 х 500 ШОП-300/1, посилена з металу товщиною 1 мм  з перфованим дном та полицями, скоба для накладного замку, ніжки, отвори для повітроводів зі скошеним дахом.

Термін виконання робіт – 3 робочих дня з моменту отримання передоплати.

Гарантія на виконані роботи – 2 роки

Контактний телефон: +380673668767

Довідково

Підприємство ТОВ “Співдружність” (https://spivdruzhnist-group.com/) – дійсний член Запорізької торгово-промислової палати, було засноване у 1998 році та є сьогодні одним із провідних багатопрофільних виробничих підприємств у регіоні. Спеціалізація підприємства – це роботи щодо будівництва та реконструкції об’єктів різного призначення, в тому числі виготовлення промислового обладнання.

До складу підприємства входять дільниці з вентиляції, теплоізоляції та промислового кондиціонування, виробництва алюмінієвих конструкцій, електротехніки та систем пожежогасіння, грозозахисту, спецконтейнерів та меблів, модернізації та ремонту промислового обладнання, а також нестандартного обладнання.