Перейти до вмісту

Запорізька торгово-промислова палата представляє інформаційну платформу PRO_Business

Вітаємо вас на новому сайті Запорізької торгово-промислової палати – інформаційній платформі PRO_Business!

Варто зазначити, робота над проєктом розпочалася ще минулого року, але зараз він став ще актуальнішим, адже створює додаткові можливості для запорізьких компаній в умовах викликів воєнного часу.

Мета ініціативи: заявити про економічний потенціал Запорізького регіону, можливості виробників, надати підприємцям майданчик для міжнародної презентації. Проєкт реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Основний розділ сайту – двомовний каталог запорізьких компаній.   Наразі на онлайн-платформі представлені понад 600 підприємств області з різних галузей промисловості: машинобудівної, металургійної, легкої, харчової, агропромислової, поліграфічної, хімічної, сфери послуг, консалтингу.

Після технічної доробки на сайті є також розділи з комерційними пропозиціями, вакансіями, бізнес-новинами і аналітикою.

Платформа PRO_Business поширюватиметься не тільки в Україні, але й через систему палат за кордоном, що сьогодні активно допомагають Україні, бізнес-спільноті нашої країни. Також – під час зустрічей з іноземними делегаціями та потенційними партнерами. Загалом – діє  понад 70-ти двосторонніх угод Запорізької ТПП з іншими палатами, асоціаціями, донорськими організаціями.

Як потрапити до каталогу запорізьких компаній?

Для розміщення інформації у каталозі потрібно заповнити форму (українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції. Послуга є безкоштовною.

Форма для заповнення профілю підприємства доступна за посиланням: http://surl.li/ckfys

Не тільки онлайн

Інформаційна платформа не обмежується лише онлайн-майданчиком. У проєкті заплановані й інші корисні для бізнесу заходи. Зокрема, у липні запорізькі підприємці, представники громадських організацій взяли участь у серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій на теми форс-мажорних обставин, податкового законодавства, експорту, фінансових ресурсів. У серпні відбулася серія тренінгів «Зростаємо професійно!» для молоді. Вже незабаром заплановано проведення «Ярмарку праці».

Запрошуємо стежити за нашими анонсами!

За більш детальною інформацією звертайтесь до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин Запорізької торгово-промислової палати за тел. 050-484-11-97 або email: oso@cci.zp.ua.

Прес-центр: 050-600-46-81, e-mail: n.ohromiy@gmail.com

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.