Перейти до вмісту

Запорізька торгово-промислова палата реалізує новий проєкт підтримки бізнесу

Запорізька торгово-промислова палата повідомляє про старт реалізації нової ініціативи. Це інформаційна платформа PRO_Business – спеціалізований онлайн-сервіс для запорізьких компаній.

Міжнародна підтримка

Нещодавно проєкт підтримали міжнародні партнери: протягом трьох наступних місяців онлайн-сервіс працюватиме за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Також Запорізька ТПП співпрацює з системою палат за кордоном, які активно допомагають Україні та українській бізнес-спільноті. Загалом діє понад 70 двосторонніх угод з іншими палатами, асоціаціями, донорськими організаціями.

PRO_Business в умовах воєнного часу

Варто зазначити, робота над проєктом розпочалася ще минулоріч, утім нині він став ще актуальнішим, адже створює додаткові можливості для запорізьких компаній в умовах воєнного часу.

Мета ініціативи: заявити про економічний потенціал Запорізького регіону, можливості локальних виробників, надати підприємцям майданчик для міжнародної презентації. Повна назва: «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану».

Наразі на онлайн-платформі представлені понад 500 учасників та учасниць з різних сфер виробництва, сфери послуг і консалтингу. Триває технічне доопрацювання онлайн-ресурсу. Зокрема, незабаром з’являться розділи для розміщення та пошуку комерційних пропозицій, резюме та вакансій, новини та бізнес-аналітика.

Не тільки онлайн

Інформаційна платформа не обмежується онлайн-майданчиком. У проєкті заплановані й інші корисні для підприємців теми: підготовка маркетингових досліджень ринків і «дорожніх карт» з експорту та імпорту, безкоштовні консультації та бізнес-тренінги, «Ярмарок вакансій».

Так, у липні запорізькі підприємці, представники громадських організацій взяли участь у серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій.

Серед розглянутих тем – практичні питання форс-мажорних обставин, податкові та митні пільги, експорт, фінансові ресурси для аграріїв.

Детальніше:

Підсумки серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу. Відео вебінарів

У серпні відбулася серія онлайн-тренінгів «Зростаємо професійно!». Безкоштовна навчальна програма спрямована на допомогу інтегруватися і реалізувати себе в нових умовах молодим українцям, які постраждали від військової агресії рф. Проєкт має на меті сприяти молоді побудувати успішну кар’єру та розвинути важливі навички самопрезентації, основи бізнес-планування, аналітичне мислення, уміння вести переговори, управління проєктами.

Також Запорізька ТПП запрошує представників бізнесу пройти опитування, яке допоможе охопити всі нагальні потреби підприємців та підприємиць.

Для проходження анкети перейдіть, будь-ласка, за посиланням:

https://cutt.ly/oJ87fqx

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +380 50 484 1197 або листом на електронну пошту: oso@cci.zp.ua.

Пресцентр: 050-600-46-81, e-mail:pressa@cci.zp.ua

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.