Перейти до вмісту

Запорізька ТПП зареєструвала торговельну марку онлайн-платформи PRO_Business

Відтепер інформаційна платформа запорізького бізнесу PRO_Business має власну торговельну марку, офіційний охоронний документ, що підтверджує право власності на неї Запорізької торгово-промислової палати. Свідоцтво №344795 від 13 березня 2024 року зареєстровано в Державному реєстрі свідоцтв України на торговельні марки.

Це важливий крок для просування бренду платформи і відповідно – всіх компаній-учасників. На власному прикладі демонструємо, що захист інтелектуальної власності має бути в пріоритеті українського бізнесу, особливо на шляху до євроінтеграції.

Спеціалізований онлайн-ресурс запорізьких компаній доступний за адресою: https://catalog.cci.zp.ua/

Основний розділ сайту – двомовний каталог запорізьких компаній.   Наразі на онлайн-платформі вже представлені понад 700 підприємств області з різних галузей промисловості: машинобудівної, металургійної, легкої, харчової, агропромислової, поліграфічної, хімічної, сфери послуг, консалтингу. Також на платформі розміщуються комерційні пропозиції компаній-учасниць.

Платформа PRO_Business поширюється не тільки в Україні, але й через систему палат за кордоном, що сьогодні активно допомагають Україні, бізнес-спільноті нашої країни. Також – під час зустрічей з іноземними делегаціями та потенційними партнерами.

Інформаційний ресурс не обмежується лише онлайн-майданчиком. Відбуваються й інші корисні для бізнесу консультаційні, презентаційні заходи.

Патентно-ліцензійні послуги Запорізької ТПП

Запорізька торгово-промислова палата традиційно надає послуги, пов’язані із реєстрацією торговельних марок, інших об’єктів інтелектуальної власності.

Зокрема, у період з 2019 по 2023 роки командою управління експертиз Запорізької ТПП зареєстровано 142 об’єкти інтелектуальної власності: 115 знаків для товарів і послуг, 11 корисних моделей, 16 промислових зразків. Найпоширенішими сферами діяльності, для яких реєструвалися торговельні марки: виробництво та реалізація харчових продуктів; послуги у сфері харчування та напоїв; виробництво та продаж одягу, взуття та головних уборів; медичні послуги; посередницька діяльність.

За більш детальними консультаціями звертайтесь до управління експертиз Запорізької ТПП:

тел. 097-207-62-23

e-mail: kolesnik@cci.zp.ua

Замовлення послуг онлайн: https://online.cci.zp.ua/login