Перейти до вмісту

Запорізький кластер ІАМ запрошує на зустріч інноваторів у Запоріжжі

1 листопада Регіональний кластер «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування» разом з Українським кластерним альянсом, НУ «Запорізька політехніка», Запорізькою торгово-промисловою палатою запрошують промисловців, підприємців, представників влади та всіх зацікавлених у розвитку регіону до участі у зустрічі інноваторів. Також заплановано відкриття Інжинірингового центру для бізнесу.

Захід під назвою «Брокеридж-івент» відбудеться у Запоріжжі у комбінованому офлайн/онлайн-форматі у межах Проєкту ClustersFUNDRAISE.

До обговорення запропоновані теми розвитку інновацій на регіональному рівні, бізнес-кейси провідних промислових підприємств регіону і пропозиції розробок від МСБ, кращі інноваційні рішення. Основна мета – сформувати порядок денний залучення бізнесу до міжнародних і регіональних програм розвитку, активізувати кооперацію сьогодні і після Перемоги України.

До Запоріжжя завітає команда проєкту ClustersFUNDRAISE на чолі з виконавчим директором Українського кластерного альянсу Олександром Юрчаком, заплановані виступи експертів міжнародних програм з підтримки бізнесу, практичні консультації для підприємців.

«Важливо, що навіть в умовах війни Запорізький кластер ІАМ залишається активним об’єднанням, зростає, до членства долучаються нові компанії, реалізуються проєкти, а далі – необхідно спільно з владою, міжнародними партнерами працювати над програмами відновлення громад, територій, підприємств. І в цих процесах Кластер має відігравати одну з ключових ролей», – зазначає Олександр Юрчак.

У Запоріжжі запрацює Інжиніринговий центр Кластера ІАМ

Очікувана подія для учасників Кластера ІАМ – відкриття Інжинірингового центру, що буде презентовано під час заходу.

«Відповідаємо на потреби учасників у створенні сучасного інжинірингового центру для бізнесу. Ця ініціатива продовжує роботу Кластера щодо пошуку і створення спільного продукту. Зокрема, зможемо створювати 3D-моделі деталей, продукції за запитами підприємців. Для цього запрошено фахового експерта, закуплено необхідне професійне комп’ютерне обладнання», – розповідає директор Запорізького кластера ІАМ, професор НУ «Запорізька політехніка» Андрій Карпенко.

Бізнес-кейси та інноваційні рішення підприємств регіону

Власні бізнес-кейси та інноваційні рішення презентують керівники провідних промислових підприємств регіону, освітніх закладів. У їх числі – ТОВ «Інфоком ЛТД», ТОВ «Тріада ЛТД Ко» ТОВ «Зелена система», НУ «Запорізька політехніка», Інжинірингова школа «Ноосфера».

Про Запорізький кластер ІАМ

ГС «Запорізький кластер «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування» – громадська неприбуткова спілка, що об’єднує на добровільних засадах підприємців регіону.

Кластер створено у 2020 році за ініціативи Запорізької торгово-промислової палати, Національного університету «Запорізька політехніка», провідних компаній регіону, що працюють у секторах промислового інжинірингу, автоматизації, машинобудування. У складі спільноти – понад 20-ти компаній. В умовах повномасштабної війни  Кластер прагне підтримати стійкість бізнесу і розширити його доступ до українських і міжнародних ринків.

Запрошуємо всіх зацікавлених до участі! Місце проведення буде повідомлено після реєстрації.

Контакти організаторів:

тел.: +38 (095) 81-06-799, (050) 484-95-10, (050) 484-11-97

e-mail: info@iamcluster.zp.ua

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Довідково

Брокеридж-івент проводиться в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.