Перейти до вмісту

ДОМАР ГЛОБАЛ ГРУП, Domar Global Group Запоріжжя

Контактні телефони

Адреса

вул. Патріотична, 74А-2, Запоріжжя, Україна

Сайт компанії

http://domartravel.net.ua/

Компанія “Домар Глобал Груп” була заснована в 1991 році і є консультаційним центром з питань навчання за кордоном.
Наша місія – відкриття для українських громадян альтернативного шляху здобування якісної освіти, затребуваної на глобальному ринку праці і сприяння процесам інтеграції українських студентів в світову спільноту фахівців високого класу.

Навчання у Великобританії, якісне навчання в Канаді, здобуття вищої освіти в США, вищої освіти в Швейцарії, освіти в Європі та Англії відкриє для наших учнів двері в великі міжнародні та зарубіжні компанії.

Якщо Ваша мета – навчання в Англії чи Канаді, отримання освіти в Німеччині, США або іншій країні світу Ви потрапили за адресою.

«Якщо ти говориш з людиною мовою, яку він розуміє, це сприймається його мізками. Якщо ти говориш з людиною на його рідній мові, це стосується його серця », – цей вислів невтомного борця за права людини Нельсона Мандели дає поштовх нам і нашим студентам вивчати іноземні мови і робити блискучі успіхи.

Ми вже не уявляємо себе частиною закритого суспільства з колом друзів, обмеженим певною територією і менталітетом. Наші діти вже з раннього віку мріють про подорожі в далекі країни, зустрічах з людьми з інших континентів. І найцікавіше те, що їхні мрії здійснюються і будуть здійснюватися ще швидше і ширше, бо наші можливості примножуються з кожним днем.

Мовна школа Domar Academy не хоче залишитися в стороні від тих процесів, які відбуваються в сучасному світі. Дозвольте і нам, внести свою лепту в здійснення вашої мрії! Ми хочемо і робимо все можливе, щоб вивчення іноземних мов стало для вас захоплюючою подорожжю в культури, історії та особливості народів, серця і душі людей.