Перейти до вмісту

ДЦ Медікум

Контактні телефони

Адреса

м.Запоріжжя, пр. Соборний, 92, Україна

Сайт компанії

https://medicum.zp.ua/

Діагностичний центр Медікум в Запоріжжі був відкритий в 2017 році. Завдання нашого центру – забезпечити якісну діагностику та зручність для пацієнта за доступними цінами. Ми гарантуємо Вам дотримання принципів лікарської етики і конфіденційність отриманої інформації.

В ДЦ Медікум використовуються високопольні МР-томографи: Phillips Achieva 3.0 Tesla і Philips Achieva 1.5 Tesla; дані системи мають великий вибір програм сканування, що сприяє отриманню високоякісних зображень, що дозволяють точно діагностувати захворювання.

Магнітно-резонансний томограф PHILIPS з напруженістю магнітного поля 3,0 Тесла, який встановлений в центрі Медікум з травня 2019 року, єдиний в Запорізькій області. Цей апарат унікальний тим, що дозволяють отримати високу чіткість і деталізацію зображень – а це є необхідним для постановки правильного діагнозу.

Дане обладнання дозволяє виконувати МРТ головного та спинного мозку з максимальною роздільною здатністю, проводити безконтрастна ангіографію судин головного мозку і шийного відділу хребта, оцінювати стан міжхребцевих дисків з високою точністю виявляючи ділянки їх пошкодження і формуються протрузии і грижі.