Перейти до вмісту

Готель Khortitsa Palace

Контактні телефони

Адреса

бул. Шевченка 71A, м. Запоріжжя, 69091, Україна

Сайт компанії

https://www.khortitsa-palace.com/uk

Готель Khortitsa Palace ідеально розташований в самому центрі міста, у діловій та культурній частині Запоріжжя. Ми знаходимося всього в 15 хвилинах ходьби від мерії та 5 хвилинах ходьби від набережної річки Дніпро, а також в 30 хвилинах їзди від Міжнародного аеропорту Запоріжжя (OZH) та в 1 годині їзди від міжнародного аеропорту Дніпропетровськ (DNK).

Запоріжжя є важливим промисловим центром, саме тут розташовані: Гідроелектростанція ДніпроГЕС, виробник автомобілів ЗАЗ та виробник авіадвигунів Мотор-Січ. Місто має найвидатнішу історію, яку тільки можна собі уявити. Незважаючи на те, що деякі факти вже забуті, все ще є люди, які пам’ятають про Запорізьких Козаків і про Запорожець – маленький автомобіль, зроблений на місцевому заводі.

Khortitsa Palace – це номери будь-якої категорії, оснащених всіма зручностями як для роботи, так і для відпочинку. Ліжко з гіпоалергенними подушками, 42 дюймовий LCD телевізор з дистанційним управлінням і супутниковими каналами, кава-машина, доступ до Інтернет WI-FI (безкоштовно). До послуг відвідувачів цілодобово надається Фітнес-центр і Сауна. Також можна вибрати номер з незабутнім видом на Дніпро та острів Хортиця.