Перейти до вмісту

Клініка «ВІЗУС»

Контактні телефони

Адреса

вул. Незалежної України 34, м. Запоріжжя, Україна

Сайт компанії

http://visus.ua/

У Запорізькій області «ВІЗУС» — єдина офтальмологічна клініка має вищу акредитаційну категорію.

Унікальність клініки сучасної офтальмології «ВІЗУС» полягає в тому, що ми виконуємо всі види рефракційних операцій (єдина клініка в Україні, де використовуються всі методи ексімерлазерной корекції зору: ФРК (PTK), LASEK, epi-LASIK, LASIK, SBK-LASIK)) , а також імплантація факічних задньокамерної лінз ICL STAAR, імплантація переднекамерной лінз ARTIZAN і ARTIFLEX, рефракційна заміна кришталика. Ми володіємо всіма видами корекції зору, щоб вибір був максимально безпечним для Ваших очей.

Для пацієнтів з катарактою в клініці розроблена спеціальна програма обстеження, що дозволяє максимально точно прогнозувати результат операції. За каламутним кришталиком невидимі структури очного дна, але в клініці «ВІЗУС» всім пацієнтам перед операцією виконується УЗ дослідження ока, що дозволяє виключити відшарування сітківки або наявність утворень. Клініка «ВІЗУС» єдина в Запорізькій області оснащена ендотеліальних мікроскопом, що дозволяє підрахувати кількість ендотеліальних клітин рогівки перед операцією, що дозволяє прогнозувати результат операції і забезпечує оптимальний результат операції. Факоемульсифікація катаракти — новітня методика видалення катаракти з допомогою ультразвуку з наступною заміною на штучний кришталик.

Міопія — це часта патологія рефракції ока при якій зображення предметів формується ПЕРЕД сітківкою. Лікування міопії або лікування короткозорості в Запоріжжі виконується за рахунок діагностик і пріміненія нічних лінз Парагон.

Клініка «ВІЗУС» єдина клініка в Запоріжжі, де проводиться лікування кератоконуса з використанням швейцарського обладнання UV-X і ультрафіолетового випромінювання для збереження рогівки.

ЧОМУ ПАЦІЄНТИ ОБИРАЮТЬ «ВІЗУС» ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕФРАКЦІЙНОЇ ОПЕРАЦІЇ?:

1.    ПРОФЕСІОНАЛІЗМ.

Ми гарантуємо Вам високий рівень надання офтальмологічної допомоги. Вас оперують кращі хірурги (всі хірурги отримали відповідну підготовку за межами України, в кращих клініках Західної Європи і США).

Про ваше здоров’я дбає колектив з 2-х д.мед.н., професорів і 5 кандидатів мед.наук, професіоналів своєї справи, за плечима яких десятки тисяч успішно проведених операцій.

2.    БЕЗПЕКА

Ви можете бути впевненими в тому, що обстеження проведено у відповідності до світових стандартів (клініка ВІЗУС є єдиною офтальмологічною клінікою в Запорізькій області, де перед операцією проводять оптичну когерентну томографію — єдиний метод, що дозволяє точно розрахувати товщину рогівки, що дозволяє прогнозувати операційні ризики) і виявити всі можливі ризики проведення операції. Ви можете бути впевненими в якості операційного обладнання (все обладнання має європейські сертифікати відповідності та сертифікати FDA).

3.    ДОСТУПНІСТЬ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Ви можете бути спокійними після операції. Фахівці клініки і хірурги, що  оперують будуть доступні для вас щодня до вашого повного одужання. Ми надаємо можливість цілодобового зв’язку з черговим лікарем.

4.    УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.

У клініці сучасної офтальмології «ВІЗУС» виконуються всі види рефракційних операцій — ексімерлазерна корекція зору (всі методи), імплантація факічної задньокамерної лінзи ICL STAAR, імплантація передньокамерної лінзи ARTIZAN і ARTIFLEX, рефракційна заміна кришталика. Ми володіємо всіма методами ексімерлазерної корекції зору, щоб вибір був максимально безпечним для Ваших очей.