Перейти до вмісту

Меблева компанія MERX

Контактні телефони

Адреса

вул. Олександрівська 40, м. Запоріжжя

Сайт компанії

https://www.merx.ua/

MERX – це меблева компанія з багаторічним досвідом роботи на вітчизняному та світовому ринках. Заснована в 1993 році, компанія закріпила чіткі позиції лідера меблевої індустрії.

Головна філософія MERX – це  «безперервний розвиток», який надає можливість постійно оновлювати та вдосконалювати технічну базу та виробничі ресурси. На базі сучасної фабрики MERX виробляє меблі для дому, кухонні меблі, меблі для ванних кімнат, офісні меблі та меблі для HoReCa й магазинів. MERX також є надійним і стабільним імпортером торгового обладнання, італійських меблів відомих брендів, і виступає ексклюзивним представником французької фабрики Country Corner.

На сьогоднішній день дилерська мережа компанії охоплює понад 60 фірмових салонів MERX по всій Україні. Окрім цього, бренд MERX представлений у країнах СНД, Естонії, Литві, Латвії, Великобританії, США, Канаді та Австралії. Це підтверджує, що продукція компанії визнана й затребувана у світі.

Добре налагоджений  логістичний ланцюжок, оптимізована доставка і якісне сервісне обслуговування забезпечують високу лояльність клієнтів.

За 28 років успішної роботи ми створили більше 98 000 функціональних кухонь, 75 000 комфортних спалень, 60 000 практичних віталень і десятки тисяч престижних кабінетів; ми забезпечили меблями понад 16 000 офісів успішних компаній; окрім цього, безліч готелів, барів, ресторанів і магазинів обладнані спеціалізованими меблями нашого виробництва.

За ці роки ми подарували радість і комфорт понад 400 000 сімей, яких компанія MERX забезпечила якісними та надійними меблями.

Індивідуальний підхід до клієнтів і готове інтер’єрне рішення закріпили нас на позиціях лідера, якому вдалося змінити сприйняття якості та довести споживачеві, що справжні меблі повинні поєднувати комфорт, дизайн і надійність.

Наші партнери – це тільки перевірені світові бренди, які мають високий рівень довіри серед споживачів і визнані кращими у своєму сегменті.

Компанія MERX неодноразово й заслужено ставала переможцем численних національних і міжнародних конкурсів. Наприклад, 6 років поспіль, з 2008 по 2013, наші меблі нагороджували міжнародною премією «Вибір року».

Компанія MERX стала першим українським виробником, представленим на найбільшій міжнародній виставці ISaloni, яка щорічно проходить у Мілані (Італія), а також у найбільшій в Австралії меблевій виставці The Melbourne Home Show; кухні MERX двічі брали участь у Euro Cucine, де гідно показали себе поряд із провідними європейськими компаніями.