Перейти до вмісту

ПП АФ «Синтез-Аудит-Фінанс»

Контактні телефони

Адреса

вул. Немировича-Данченка 60/4, м. Запоріжжя, Україна

Сайт компанії

http://www.saf-audit.com.ua/

ПП АФ «Синтез-Аудит-Фінанс» вже двадцять років здійснює діяльність на ринку аудиторських послуг.

Не один десяток клієнтів переконався в нашій надійності і якості послуг, що надаються. Ми пишаємося постійністю ділових взаємин з клієнтами, які співпрацюють з нами протягом усього періоду нашої роботи. Наша фірма надає повний спектр аудиторських послуг юридичним особам всіх форм власності і напрямків діяльності, а також фізичним – суб’єктам підприємницької діяльності в 5 областях України. В умовах нинішньої нестабільності і недосконалості чинного законодавства співпраця з нами дозволяє істотно підвищити якість обліку та звітності на підприємстві, звести до мінімуму можливі ризики в сфері оподаткування.

Аудиторська фірма «Синтез-Аудит-Фінанс» внесена до Реєстру “Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес”, Перелiку аудиторських фірм, які вiдповiдають критерiям для проведення обов’язкового аудиту, до Реєстру аудиторів та аудиторських фірм, які можуть проводити перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів (свідоцтво серії П 000329) і до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ (свідоцтво № 0065).

Наша мета: створити і запропонувати систему оцінки і спостереження відповідності процесу функціонування об’єкта управління прийнятим рішенням, розкрити результати управлінського впливу на об’єкт бізнесу; вказати зацікавленим особам на негативні передумови у господарській діяльності і факти безгосподарності.

В інтересах наших клієнтів ми постійно розширюємо спектр послуг, які допоможуть власникам і майбутнім інвесторам підприємств бути впевненими в достовірності фінансової інформації про діяльність підприємств; бухгалтерам – професійно і якісно виконувати свої обов’язки, бути впевненими в спілкуванні з контролюючими органами.
Для управлінського персоналу ми завжди готові прийти на допомогу у вирішенні складних питань фінансового аналізу, бухгалтерського обліку та оподаткування. Наша допомога знадобиться на всіх етапах розвитку бізнесу підприємств усіх сфер економіки: виробництва, торгівлі, фінансових послуг.

Спектр наших послуг:

1. Аудит фінансової звітності та погоджені процедури відповідно до Міжнародних стандартів аудиту;

2. Податковий консалтинг: оцінка ризиків схем оподаткування, організація податкового обліку, перевірки правильності ведення податкового обліку підприємств;

3. Інформаційне обслуговування: консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, проведення семінарів, вебінарів;

4. Юридичне обслуговування;

5. Трансформація фінансової звітності за вимогами Міжнародних стандартів фінансової звітності;

6. Аутсорсинг.