Перейти до вмісту

ПП Одокиенко

Контактні телефони

Адреса

вул. Магістральна 98, м.Запоріжжя, Україна

Сайт компанії

https://w-ood.uaprom.net/

Торговий центр будівельних матеріалів і твердого палива. Виробляємо та реалізуємо будматеріали.

Наше підприємство на ринку будматеріалів України більше 10 років.

У нас є фахівці, які можуть допомогти Вам прорахувати необхідну кількість будматеріалів і виїхати безпосередньо на об’єкт.

Ми співпрацюємо з будівельними компаніями і можемо рекомендувати Вам хороших перевірених фахівців.

Якість наших товарів для нас – в пріоритеті. Ми цінуємо і любимо наших постійних клієнтів. Відкриті до співпраці.

Продаємо пиломатеріали (ліс) наступних видів: дошка обрізна/ необрізна / напівобрізна, дошка підлоги, євровагонка, блок хаус, імітація бруса (фальшбрус), рейка, брус; деревні паливні брикети, деревні паливні пелети; дрова твердих порід дерева (тополя, акація). Ціна пиломатеріалів залежить від виду та ступеня їх обробки, вологості. На оптові покупки деревини надаються спеціальні знижки і, відповідно, вартість пиломатеріалів може бути менше.

У нас можна вибрати і придбати якісні пиломатеріали. Величезний вибір і доступні ціни. Працює як оптова, так і роздрібна продаж пиломатеріалів. Будемо раді бачити вас в числі наших покупців!

Ми завжди прагнемо, щоб наші клієнти були задоволені, тому пропонована нами високоякісна продукція, детальний консультування з будь-яких питань і зручна доставка пиломатеріалів зроблять придбання будівельних матеріалів у нас дуже зручним та вигідним.