Перейти до вмісту

ПП ПОТЬОМКІН О.О., компанія «ЕКОВІТА -ЕКОЛОГІЯ ПОБУТУ»

Контактні телефони

Адреса

69093, м. Запоріжжя, вул. Звенигородська, 18

Компанія «ЕКОВІТА — ЕКОЛОГІЯ ПОБУТУ»

Магазин натуральних природних екотоварів для здорового побуту.

У нас Ви зможете придбати недорогу натуральну вітчизняну продукцію: натуральна косметика і оздоровча продукція виробників Криму.

Прилади очищення і зволоження повітря, миття повітря. Безпечна побутова хімія безфосфатна.

Натуральна косметика і оздоровча продукція Криму:

● ТМ Кримська роза – натуральна Аромакосметика на основі кримських трав і ефірних олій: трояндова вода, варення з троянд, шампуні, гелі, креми, лікувальні бальзами. Екологічно. Натурально.
● ТМ Царство ароматів – натуральні ефірні масла, Аромакосметика серій Магія сходу, ANTIAGE, запашні води, тоніки, натуральне мило оригінальної рецептури.
● Кримська лікувальна біло-блакитна кембрійських глина – застосування в лікувальних цілях, як зовнішньо, так і внутрішньо (глиняна вода), косметичні маски.
● Оздоровча продукція на основі Сакської грязі – лікувальна грязь для застосування вдома, порові віджим бруду Біоль і Фітобіоль, косметичні маски ГЕЯ на основі грязі Сакської і сопкових, тоніки натуральні, сіль Сакського озера.
● ТМ Кримське мило натуральне ручної роботи – зварено ”холодним” способом з використанням лікувальних трав, суцвіть, натуральних рослинних та ефірних масел. Великий асортимент. Натуральний запах і колір рослинної сировини.
● ТМ Organics – екологічні безфосфатні органічні пральні гелі-концентрати на основі пробіотика, без запаху і алергії, мінімальна витрата, усунення неприємних запахів, рідкі миючі засоби для дому.