Перейти до вмісту

ПП «ПРОФДЕЗ ПЛЮС», ПП Барков В.П.

Контактні телефони

Адреса

м. Запорiжжя вул.Перша Ливарна ,17 оф.32, Україна

Сайт компанії

http://profdezplus.com.ua/

Колектив ПП «ПРОФДЕЗ ПЛЮС» складається з фахівців високої кваліфікації. Виконуючи свою роботу, ми використовуємо виключно новітні сертифіковані препарати для дезінсекції, дератизації, дезінфекції, застосування яких гарантовано не зашкодить здоров’ю людей і домашніх тварин.  Ми надаємо послуги  приватним особам,  підприємствам, з однаковою увагою і повагою ставлячись до проблем наших клієнтів.
Наші співробітники визначають, які методи боротьби з шкідниками підходять для кожного об’єкта, будь то підприємство громадського харчування, складське приміщення або ж квартира.
На замовлення клієнтів ми проводимо винищувальну і профілактичну дезінсекцію, дезінфекцію або дератизацію:
• винищувальна дератизація (дезінсекція) — повне знищення всієї популяції шкідників;
• профілактична дератизація (дезінсекція) — комплекс заходів щодо створення умов. виключають можливість появи і розмноження шкідників (гризунів або комах) на конкретному об’єкті.
• вологе прибирання після дезінфекції, дезінсекції.
Звернення до послуг нашої компанії дозволить вам значно заощадити, ліквідувавши саму можливість псування шкідниками продуктів харчування і різного майна, а також можливість виникнення різних інфекційних захворювань, рознощиками яких є гризуни і комахи. Для клієнтів у нас розроблена гнучка система знижок. Всі заходи проводяться в призначений самим клієнтом час, швидко, акуратно, якісно і з ретельним дотриманням усіх правил техніки безпеки. Турбота про клієнта і в будні, і в свята — це кредо нашої компанії!

З повагою, директор «ПРОФДЕЗ ПЛЮС», Барков В.Г.