Перейти до вмісту

ПП ВКФ «Полімер»

Контактні телефони

Адреса

Україна, 69063, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 24

Сайт компанії

http://pkf-polymer.com/

ПП ВКФ «Полімер» – 30 років успішного досвіду та реалізації бізнес – проектів на ринку України.

Ми різнопланові у своїх видах діяльності, але єдині в орієнтованості на досягнення результату.

Наше нове досягнення – це освоєння і випуск у 2020 році лінійки безфосфатних пральних порошків під власною торговою маркою «TRONA».

Ми – це якість, перевірена часом.

Історія підприємства починається з 1992 року і налічує 30 років успішного досвіду і просування на внутрішньому ринку.

Зараз підприємство крокує в ногу з часом, адаптується, не зменшує своїх оборотів, спеціалізується і продовжує постійний розвиток за п’ятьма основними виробничими напрямками:

1. Електротехнічне виробництво пропонує продукцію управління, передачі контролюючих та керуючих сигналів силових і допоміжних агрегатів, авіаційних двигунів, військової техніки.

2. Хімічне виробництво.

Підприємство є першим і єдиним виробником в Україні, яке освоїло і успішно втілює в життя виробництво сесквікарбонату натрію, так званої синтетичної трони, в природі – це природний мінерал єгипетська сіль.

На основі цього компоненту розроблена унікальна формула високоякісного безфосфатного прального порошку , що випускається підприємством під товарною маркою «TRONA». Бренд «TRONA» екологічно чистий продукт, при використанні не забруднює навколишнє природне середовище, не викликає алергії, подразнень, має високі миючі та дезінфікуючі властивості.

Весь ланцюжок життєвого циклу продукту відповідає екологічним критеріям, що підтверджено аудитом, проведеним всеукраїнською громадською організацією «Жива планета», за результатами якого отримано сертифікат на відповідність СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2016 –  Засоби миючі і засоби для чищення. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу. Створенням чистого продукту, підприємство активно втілює свою позицію щодо підвищення екологічної свідомості населення України і культури споживання продукції, яка не шкодить навколишньому середовищу.

3. Механічне виробництво пропонує унікальне рішення для оптимізації простору складських та інших приміщень у вигляді автоматизованих механічних стелажів, використовуваних для зберігання різних деталей, металовиробів, фармацевтичних виробів, архівних документів.
Спеціалізується на виготовленні металоконструкцій та інших виробів зі сталі відповідно до креслень замовників. Роботи проводяться відповідно до розроблених, затверджених та зареєстрованих технічних умов на продукцію.

    4. Деревообробне виробництво устатковане сучасними верстатами, що дозволяють виготовити меблі як з натурального дерева, так і з ДСП.
Виробництво орієнтоване на роботу з індивідуальними замовленнями, від кухонь до декоративних елементів інтер’єру, настінних панелей і гостьових кімнат.

5. Пластмасове виробництво займається виготовленням товарів з поліпропілену, поліетилену, полістиролу, пластику та поліаміду шляхом лиття під тиском на термопластавтоматах. Виробництво орієнтоване на реалізацію власної товарної групи, також надає послуги лиття за наданими прес-формам замовника.

Підприємство дорожить своєю репутацією, тому виробництво побудовано на дотриманні державних стандартів, наявних технічних умов підприємства, санітарних норм і регламентів технологічних процесів, сировина і матеріали проходять процедуру вхідного контролю, запитуються сертифікати на відповідність сировини заявленим параметрам, що в підсумку дозволяє гарантувати покупцям якісний продукт.

Можливість індивідуального підходу до запитів клієнтів з урахуванням їх можливостей, дозволяє реалізувати повний цикл взаємодії, що забезпечує успіх обох сторін.