Перейти до вмісту

Ресторан-музей «Козацька залога»

Контактні телефони

Адреса

м.Запоріжжя о.Хортиця, вул.Заповiдна 23

Сайт компанії

https://zp-kazaki.com/

Незабутні враження та море позитиву будуть гарантовані жителям і гостям нашого міста при відвідуванні запорізької родзинки і культового місця Кінного театру «Запорозькі козаки» .

Не секрет, що існують історичні місця, які протягом тисячоліть викликають у людини подив, трепет і захват. Їх природна краса і неповторність залишаються в пам’яті назавжди.

Одне з них розташоване в місті Запоріжжя. Це – існуючий на острові Хортиця фольклорно-етнографічний Кінний театр «Запорозькі козаки», який відродив національні традиції козацтва Запорізької Січі в період XVII – XVIII століть.

Професійна трупа акторів і каскадерів є єдиною незмінною і головною учасницею барвистого етнографічного свята, яке чекає на Вас. На широкому подвір’ї, своєрідній театральній сцені, розташовані козацькі курені, кузня, гончарня, зброярня, шорня, стайні, просторий плац, на якому проходить театральне дійство, та глядацькі трибуни. І в усьому – національний колорит, витриманість стилю, художній смак.

Театралізована вистава проходить на імпровізованій сцені, а програма включає елементи вольтижування, джигітування – трюки на конях, роботу гарапником (батогом), захоплюючі козацькі ігри та розваги. Також у нас проводиться старовинний ритуал «Посвячення в козаки».

Виступ Запорізьких козаків супроводжується пострілами з гармат, боєм барабанів, національною музикою. Породисті коні, яскраві національні костюми, український колорит, середньовічна зброя переносять Вас на століття назад.

А дотриманням запорізьких традицій, майстерністю верхової їзди і акторським талантом хортицькі козаки здобули собі славу далеко за межами нашого краю.

Після виступу Ви зможете покататися на конях, та придбати українські сувеніри і вироби коваля, виготовлені прямо у Вас на очах. Представлені тут і традиційні козацькі ремесла. На території діє ресторан «Козацька залога», де можна спробувати традиційні українські страви за доступними цінами.

Захоплююче шоу в поєднанні з українською кухнею створюють унікальну атмосферу свята і викликають у гостей почуття захоплення!

Додатково для Вас ми організовуємо: корпоративні вечірки, банкети, семінари, весілля, виїзну реєстрацію шлюбу на території кінного театру, виїзні виступи, професійні свята, дитячі дні народження, випускні вечори, уроки історії козацтва та інші свята.

Ваше перебування в Кінному театрі прикрасять виступи творчих колективів – бандуристи, кобзар, народні ансамблі пісні, шоу-балет, фаєр-шоу (танці з факелами), анімаційна група.