Перейти до вмісту

Стоматологія Dental Design

Контактні телефони

Адреса

вул. Михайла Гончаренка 21, м. запоріжжя, Україна

Сайт компанії

https://dentaldesign.zp.ua/

Стоматологія в Запоріжжі Dental Design (Дентал Дізайн) пропонує стоматологічне обслуговування найвищого класу з лікуванням, адаптованим до ваших індивідуальних потреб і бажань. Ми прагнемо забезпечити найкраще лікування в гостинній і комфортній обстановці, де про пацієнтів дбають як про сім’ю. Наші висококваліфіковані стоматологи, надають комплексну допомогу дорослим, підліткам та дітям. Лікарі складуть індивідуальний план лікування, відповідний вашим клінічним потребам і цілям. Поняття лікування зубів, дуже широке і воно охоплює різні області стоматологічного напрямку. В якості комплексної стоматологічної практики ми пропонуємо величезний спектр послуг.

Регулярне чищення зубів, чищення зубною ниткою і огляди дозволяють багатьом з нас зберігати природну посмішку на все життя, але іноді цього просто недостатньо. Якщо ви втратили зуб (або декілька зубів) через травму або хворобу, імплантація зубів, допоможе омолодити як вашу посмішку, так і здоров’я порожнини рота. Імплантат-це синтетичний корінь зуба в формі штифта, який хірургічним шляхом вводиться в кістку щелепи. Потім до штифта прикріплюють змінний зуб. Зуб може бути, як постійним, так і знімним. Постійні зуби більш стабільні і більше нагадують природні.

Відбілювання зубів. Існує безліч продуктів і технік, доступних для пацієнтів, які хочуть добитися більш яскравої усмішки, і при такій великій кількості доступних опцій може бути складно вибрати метод, який підходить саме вам. Кращий спосіб почати будь-який режим відбілювання зубів – це записатися на прийом і поговорити з лікарем про відмінності між професійним відбілюванням в клініці і відбілюванням в домашніх умовах.

Видалення зуба. Стоматологи і хірурги-стоматологи видаляють зуби з різних причин. Ось деякі приклади: -захворювання ясен; -стоматологічні інфекції; -травма або пошкодження зуба, або навколишньохзї кістки; -ускладнення зубів мудрості; -підготовка до зубного протезу; -підготовка до брекетів; -молочні зуби не випадають в належному віці.

Протезування зубів – це область стоматології, яка займається відновленням відсутніх зубів або їх дефектами. Ми поділяємо Протезування на: незнімне протезування (коронки, мости) мобільне протезування (повне або тотальне протезування, часткове протезування, протезування на імплантатах). Покращуючи естетичний вигляд ваших зубів, а також відновлюючи жувальну функцію, під цим маємо на увазі не тільки вашу красу, а й ваше здоров’я.

Отримати консультацію щодо лікування ваших зубів, ви зможете зв’язавшись з нами за вказаними контактами в місті Запоріжжя, щоб дізнатися більше і запланувати візит. Команда Dental Design (Дентал Дізайн) з нетерпінням чекає можливості вітати вас в нашій родині і допомогти вам добитися здорової, красивої і впевненої посмішки, яку ви заслуговуєте!