Перейти до вмісту

ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Контактні телефони

Адреса

пр. Б. Хмельницького, 18, м. Мелітополь, Запорізька обл. 72312

Сайт компанії

http://www.tsatu.edu.ua/

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного прошов майже 90-літній шлях і сьогодні посідає гідне місце серед університетів України, готує фахівців з широкого спектру спеціальностей, має провідні позиції в аграрній освіті.

Освітні, наукові та виховні традиції – це основа, без якої ми  не змогли би говорити про здобутки і розвиток. Ми пишаємося тим, що з числа наших випускників вийшло 7 Героїв: Герой України, Герой Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці. Ім’я одного з них – Дмитра Моторного, Героя України, двічі Героя Соціалістичної праці, корифея аграрної галузі, сьогодні носить  навчальний заклад.

Золотим фондом університету є науково-педагогічні працівники, які впродовж всього існування навчального закладу забезпечували високий рівень підготовки фахівців для різних галузей економіки України. Завдяки їм, наші випускники стали відомими не тільки в місті та області, а й далеко за межами нашого регіону.

Головна мета діяльності ТДАТУ – забезпечення найвищої якості підготовки сучасного фахівця. Використання в університеті сучасних методів навчання, з акцентом на практичну підготовку, його здатність бути завжди готовим відповідати вимогам часу, сприяє конкурентоспроможності наших випускників. А це – головна, найвища винагорода для навчального закладу.