Перейти до вмісту

Торгова компанія “Євроінструмент”

Контактні телефони

Адреса

вул. Космічна, буд. 78-а, м. Запоріжжя, 69050, Україна

Сайт компанії

https://ua.eurotools.ua

Торгова компанія «Євроінструмент» ось уже більше 19 років  спеціалізується на продажах всілякого професійного інструменту та обладнання. Наші клієнти-організації та підприємства, що займаються будівництвом, ремонтом, виробництвом та іншою подібною діяльністю. Якщо ви потребуєте якісного професійного обладнання, то у нас готова для вас цікава пропозиція!

У нас представлений найширший асортимент самої різної продукції – від складного обладнання до різноманітного оснащення, від перевірених часом рішень до ексклюзивних новинок. Багато всесвітньо відомі бренди вибрали нас своїми офіційними представниками.

Ми є офіційним представником провідних світових виробників, таких як Bosch, Husqvarna, Dewalt, Makita, Metabo, Stihl та ін. Пропонуємо послуги гарантійного обслуговування, передпродажної підготовки, післягарантійного сервісу та обслуговування продукції, що поставляється.

Вигідно придбати будівельне обладнання пропонуємо на сайті «Євроінструмент» — наші фахівці оперативно оброблять заявку і зв’яжуться з вами зручним способом для уточнення деталей.