Перейти до вмісту

ТОВ «Інтер-Запоріжжя»

Контактні телефони

Адреса

69095, м. Запоріжжя, вул. Українська, 39/Шкільна , 6

Сайт компанії

https://inter.zp.ua

ТОВ «Інтер-Запоріжжя» – компанія, яка вийшла на ринок в 90-х роках, основною її спеціалізацією було імпорт препаратів для ветеринарії та різних добавок. Раніше ми працювали з різними фабриками і невеликими підприємствами, включаючи національні фірми. Головне представництво знаходиться в місті Запоріжжя. Крім того, ми маємо власні філії в Харкові, Львові, Івано-Франківську, Києві та Тернополі, що дозволяє координувати з партнерами по всій території країни.

Сферу підприємств «Інтер-АГРОСИСТЕМА» очолює «Інтер-Запоріжжя». Крім того, до складу входять підприємства торгового типу і різні птахофабрики. Наша компанія займає впевнене друге місце на ринку виробництва яєць.

Наша основна спеціалізація – це інноваційні рішення та нові компоненти для українських підприємців сільського господарства. Ми надаємо якісний продукт для скотарів, птахівників або свинарства. Також, у нас є елементи кормового типу, вироби для ветеринарії, ліки, елементи щодо забезпечення максимальної безпеки, включаючи інноваційні технології комбікормів. Фірма ТОВ «Інтер-Запоріжжя», завдяки багаторічному досвіду в роботі, встановила надійні зв’язки з партнерами відомих бельгійських, німецьких, Англійських, Французьких, Польських і Голанських брендів:

  • Novus Europe і Agrimex N.V .;
  • Salvana International
  • Ajinomoto Euro Lysine і ін.

Сучасний і професійний підхід до реалізації сільськогосподарських продуктів – основна мета, яку ми досягаємо, завдяки кваліфікованим співробітникам. Крім того, компанія рухається до стрімкого розвитку, і наближатися до заволодіння лідерської позиції на ринку. Головні переваги – це стрімке збільшення показників якості, продуктивності, найкраще обслуговування клієнтів і сучасні рішення для досягнення максимального результату. Наші партнери залишаються задоволеними, показник ефективності підвищується з кожним замовленням, і ми постійно прагнемо до довіри серед постійних і нових покупців. Створіть для себе комфортні умови і надійне забезпечення засобами для сільських господарств, звернувшись до нас вже сьогодні.