Перейти до вмісту

ТОВ “Капіталпромресурс”

Контактні телефони

Адреса

вул. Електрозаводська 3, Запоріжжя, 69065 Україна

Сайт компанії

https://www.siva-agro.com/uk/

У 2014 році компанія ТОВ “Капіталпромресурс” спільно з Заводом Спеціального Технологічного Обладнання ПАТ “Електротехнологія” та за підтримки Фермерського господарства “Грація” освоїла виробництво зернових механічних сівалок прямого посіву СІВА. Протягом року команда з досвідчених конструкторів, технологів, фермерів і агрономів ретельно працювала над створенням зернових сівалок, які працюють за Nо-Till технологією. Проведені випробування на полях ФГ “Грація” показали відмінні результати по всходах насіння, простоті і надійності конструкції сівалки СІВА.

Назва “Сіва” було вибрано не дарма. Адже, як відомо з слов’янської міфології, бог Сіва – це бог сівби, врожаю і худоби. На даний момент модельний ряд представлено двома сівалками: “Сіва Нова” 3.6 No-till technology та “Сіва Нова” 3.0 No-till technology.

Механічні стерньові сівалки СІВА НОВА призначені для посівів всіх видів зернових, бобових культур, а також різних трав з можливістю одночасного внесення сухих мінеральних добрив і коткуванням. При відсутності необхідності внесення добрив, місткість бункера для насіння можна легко збільшити шляхом відкриття роздільних перегородок. Як додаткова опція можна встановити бункер для дрібнонасінних культур.

Ключом конструкції сівалок СІВА НОВА є дві рами – основна і зйомна. На основній рамі встановлені:

 • бункер для зерна;
 • бункер для добрив;
 • редуктори для регулювання висіву добрив та зерен;
 • сошники;
 • колеса самої сівалки.Сівалки СІВА НОВА повністю адаптовані до вітчизняних умов експлуатації і ремонту, що вигідно відрізняється від зарубіжних аналогов.Всі різьбові елементи метричні, тому  немає проблем при обслуговуванні, ремонті або швидкій заміні на нові. Підшипники, манжети і ланцюги відповідають ДСТУ.Посів сівалками CІВА НОВА не потребує передпосівної обробки, а це означає:
  1. Економія палива.
  2. Звільнення техніки.
  3. Економія витрат на зарплату механізаторам.
  4. Зменшення трудомісткості процесу посіву.
  5. Збільшення швидкості посіву.